Dieva spēks pārveidot

God's Power To Transform
Datums: 65-0911 | Ilgums: 2 stundas 17 minūtes | Tulkojums: Rīga
Fīniksa, Arizonas štats, ASV

E-1 Paldies tev, brāli. [Brālis Karls Viljams saka: “Protams, tas ir īsteni liels gods, ka brālis Branhams tik bieži atbrauc uz Fīniksu. Es domāju, ka viņš brauc uz Fīniksu biežāk nekā jebkur citur. Un mēs gribam, lai viņš turpina ierasties, vismaz kamēr vien es esmu šeit. Lai Dievs tevi svētī, brāli Branham.”–Tulk.]. Paldies, paldies tev, brāli Viljams.
Labrīt, draugi. Es esmu... Tas ir... Šakarjanu ģimene, brālis Viljams un māsa Viljama, un daudzi šeit klātesošie par to zina. Es redzēju to vīzijā apmēram divus vai trīs gadus pirms viņas saslimšanas, un tas notika.

E-2 Un pagājušajā gadā, kad mēs bijām šeit, man šķiet, ka tas bija janvārī, tajā saietā, tas bija tas laiks, kad šeit bija tas priesteris (Kāds bija viņa vārds? Es šobrīd neatceros viņa vārdu.) [Kāds saka: “Stenlijs.”–Tulk.] Stenlijs, bīskaps Stenlijs no katoļu baznīcas. Jūs atceraties, kad viņš atnesa man Bībeli, un viņš man pateica...
Bija vairāki, kas pravietoja: “Mana meita, tu esi dziedināta.”

E-3 Bet viņš zināja, ka vīzijā bija pateikts, ka viņa neatlabs. “Viņa nomirs starp pulksten diviem un trijiem no rīta.” Vai atceraties? [Kāds saka: “Jā.”–Tulk.] Tā ka pulksten divos vai trijos.

E-4 Un es nevarēju pateikt Demosam. Un tomēr es pateicu viņas pamātei tur, otrā šīs zāles galā. Es teicu: “Viņa neizveseļosies.”
Šakarjanas kundze teica: “Nu, visi pravieto.”

E-5 Es teicu: “Protams, es pats varētu kļūdīties, bet,” es teicu, “viņa neizveseļosies.”

E-6 Es daudziem no viņiem pateicu apmēram pirms trim gadiem: “Es redzēju, kā viņa cīnās par savu dzīvību, un viņa apgūlās gultā. Un viņa pacēla savas rokas un iekliedzās uz mani. Un es pat nevarēju pie viņas nokļūt. Un tad es redzēju, ka viņa nomirst. Un es paskatījos, un tur bija kaut kas...tur bija pulkstenis, un tas rādīja apmēram starp diviem un trijiem.”

E-7 Un tāpēc tas bīskaps teica: “Nu, es vienkārši pavērošu un paskatīšos, kā tas piepildīsies.” Un tā, tas patiešām piepildījās.

E-8 Mēs izsakām dziļu līdzjūtību. Es jūtu, ka draudze ir zaudējusi lielisku cilvēku, māsu Florenci Šakarjanu, tomēr... Viņa bija lieliska dziedātāja, viņa bija ar Garu piepildīta sieviete.

E-9 Es biju pie viņas mātes; viņas māte bija viena no manām pirmajām kontaktpersonām rietumu piekrastē, kad tika dziedināta viņas māte. Kad ārsts... Viņa bija komā un visa pietūkusi. Un tāpēc ārsts, kurš tur bija, pateica man, sacīja: “Lūk, kad tu lūgsies, esi ļoti kluss, daudz netrokšņo, šī sieviete mirst.”
Es sacīju: “Labi, ser.”

E-10 Un tad viņš pateica...vienkārši turpināja man atgādināt. Un, nu, man nebija pat iespējas muti atvērt.

E-11 Tā ka tas bija brālis Demoss, kas pateica man uzkāpt augšā un apciemot viņu.

E-12 Tā nu es uzkāpu pa kāpnēm. Un Florence (tolaik vēl skaista meitene) un dažas citas sievietes bija nometušās ceļos uz grīdas. Un es pienācu un palūdzu par viņu, un pateicu to. Un viņa bija bezsamaņā. Un es pateicu viņai, ka viņa atkal piecelsies. Un viņa piecēlās. Pēc pāris gadiem viņa nomira. Un tā, Dievs atbild uz mūsu lūgšanām.

E-13 Un mēs zinām, ka...mēs ticam, ka mēs visi esam šeit atnākuši pēc Dieva gribas, un tādā pat veidā mēs aiziesim. Viens pēc otra, mēs visi iziesim cauri tiem vārtiem. Un tieši tāpēc mēs esam šeit šorīt sanākuši kopā šajā kristīgo uzņēmēju sadraudzībā, lai parunātu par šīm lietām un sagatavotos tam, jo mēs zinām, ka tas noteikti atnāks.

E-14 Un tā, māsa Florence ir jauna sieviete, četrdesmit divus gadus veca, kā man tikko pateica brālis Viljams, ļoti jauna. Bet, pirms viņi...viņa zināja, ka viņai ir tā slimība, nu, es redzēju vīziju par viņu, un man tika pateikts, kas ar viņu notiks. Tad tas būtu bijis... Dievs zina visu par to, un ka viņa redzēja Jēzu tajā istabā, pirms viņa aizgāja. Mēs vienkārši vairs par viņu nelūgsim, jo mēs esam to darījuši tik daudz. Mēs vienkārši vēlamies pateikties Dievam par to dzīvi, kas bija mūsu vidū, kas iedvesmoja mūs visus kā māsa Šakarjana.

E-15 Un mēs gribam palūgt par brāli Demosu, māsu Rozi. Un atcerieties, ka viņi ir saņēmuši briesmīgi smagus triecienus savā dzīvē pēdējos...tas bija viņa tēvs un tagad viņa māsa...šajos pēdējos gados. [Kāds runā ar brāli Branhamu–Tulk.] Bet... Un... Jā, mazāk nekā...mazāk nekā pirms desmit mēnešiem; un arī māsa...māsa Edna.

E-16 Tāpēc es varu just līdzi brālim Demosam. Dažu dienu laikā es pazaudēju savu tēvu, brāli, sievu un mazuli, tāpēc es zinu, kā viņš jūtas šajā rītā. Jūs to zināt tikai tad, kad paši iekāpjat tajās kurpēs, lūk, kad tu vari just līdzi. Un...

E-17 [Audio sistēmā ir dzirdami trokšņi–Tulk.] To izdarīju es. Es atvainojos. Es ar roku uzsitu pa kādu ierīci kaut kur šeit lejā. Tāpēc es atvainojos, ka tas bija tik skaļi, bet es tā negribēju.

E-18 Tā ka tagad piecelsimies, kamēr mēs...ja jūs varat, ja tas ir... Nolieksim mūsu galvas.

E-19 Debesu Tēvs, šajā rītā mēs esam sapulcējušies šeit, lai pielūgtu Tevi un pateiktos, un slavētu Tevi par to, ka esi sūtījis Jēzu, mūsu Izpircēju, lai pēc šīs dzīves beigām mums būtu cerība, redzot, ka visu laiku, ko mēs šeit dzīvojam, viss ir tik nenoteikti. Un, Tēvs, redzot, cik nožēlojamā stāvoklī var nonākt šie ķermeņi, mēs priecājamies, ka mums nebūs jāpaliek šeit visu laiku. Tu esi uztaisījis glābšanas ceļu cauri nāves ielejai.

E-20 Un Tēvs, šajā rītā mēs pateicamies Tev par tā cilvēka dzīvi, kurš vēl pirms nepilna gada stāvēja kopā ar mums un dziedāja Tev slavu; mēs viņu pazinām kā māsu Florenci Šakarjanu. Un Tu biji pateicis mums to jau sen, pirms vairākiem gadiem, ka tas notiks, lai tas nebūtu mums pārāk šokējoši. Un mēs zinām, ka tas, ko Tu saki, ir taisnība. Un arī Tavs Vārds saka: “Cilvēks, kas no sievas dzimis, dzīvo īsu laiku un ir pilns grūtību.” Mēs zinām, ka arī tā ir taisnība, Kungs. Mēs zinām, ka mums visiem ir jāiet cauri tai ielejai. Tāpēc mēs pateicamies Tev par viņas dzīvi, kas bija šeit uz zemes. Un mēs ticībā ticam, ka tagad, šajā rītā, viņa ir pārgājusi no šīs nožēlojamajās infekcijas slimnīcas uz godpilnu ķermeni, kas nekad nevar saslimt. Un viņas dziedāšanas talants un balss, kas viņai bija, un viņas gars, kas tik bagātīgi bija žēlastībā ar Kristu... Ja šorīt viņa varētu atgriezties atpakaļ, viņa neparko to nedarītu; viņai atkal būtu bijis jāiet tam visam cauri. Bet tagad tas ir beidzies, viņa ir kopā ar savu māti un savu tēti. Viņi pasauca savu bērniņu mājās. Tāpēc mēs...mēs pateicamies Tev.

E-21 Mēs arī vēlamies lūgt mierinājumu mūsu brālim Šakarjanam, mūsu mīļotajam brālim, zinot to dzīvi, ko viņš ir dzīvojis, un tās mocības, kurām viņš iet cauri šajās pēdējās dienās, un kā viņš ir... Mēs redzam, ka viņš noveco, ka viņa mati kļūst plānāki un viņa pleci nošļūk, un tomēr viņš cenšas palikt darba laukā Dieva dēļ. Dievs, dod viņam spēku šodien. Mēs lūdzam, Dievs, lai Tu dāvā to. Mēs lūdzam par visiem tiem, kas ir piedzīvojuši zaudējumu viņai aizejot, mēs lūdzam par katru no viņiem.

E-22 Un ļauj mums, Kungs, kad mēs aizdomājamies par to, atcerēties, ka kādu dienu arī mums būs jāaiziet. Kamēr mēs atrodamies šeit kopā Kunga Jēzus klātbūtnē, mēs lūdzam, lai Tu atsvaidzini to mūsu atmiņā. Un ļauj mums pārbaudīt, tā teikt, jeb veikt mūsu dzīves inventarizāciju, lai mēs būtu zem Asinīm un ticībā. Dāvā to, Kungs.

E-23 Tagad, kad es šodien šādos apstākļos cenšos nodot cilvēkiem nelielu vēstījumu, es lūdzu, lai Tu palīdzi man, Kungs. Stiprini mani, jo man...man tas ir vajadzīgs, Kungs. Un es lūdzu, lai Tu dāvā to. Un lai tiek pateikts kaut kas, kas Tevi pagodinās. Un, ja mūsu balsi šorīt sadzird kāds, kas nav gatavs tai stundai, kas viņam ir priekšā, lai šī ir tā reize, kad viņi atdosies Tam, kurš teica: “Es esmu ceļš, dzīvība un patiesība,” mūsu Kungam Jēzum Kristum. Jo mēs lūdzam to Viņa Vārdā. Āmen. (Varat apsēsties.)

E-24 [Kāds uz platformas runā ar brāli Branhamu–Tulk.] Šis brālis vēlas pārliecināties, vai visi var labi dzirdēt. Viņš ir ieslēdzis divus mikrofonus. Vai tā ir labi? Vai jūs dzirdat? Paceliet rokas, ja dzirdat. Vai jūs dzirdat? Paceliet savas rokas. Labi.

E-25 Man ir žēl, ka šorīt visiem nav vietas, kur apsēsties. Un mēs paļaujamies, ka es nepalikšu šeit pārāk ilgi, tikai tik daudz, lai varbūt atnestu mums...varbūt Vārda lasījumu; ka Tas Kungs Dievs pagodinās Savu Vārdu, kas tiks nolasīts, un dos mums Savu žēlastību, lai mēs varētu ar to kalpot Viņam.

E-26 Lūk, šorīt Billijs Pols man pastāstīja, ka varētu būt iespējams, ka nākamajā svētdienā mēs runāsim Grantveja Dieva asamblejā Tūsonā. Ja šeit ir kāds no Tūsonas, es, iespējams, nevarēšu redzēties ar jums šonedēļ. Nākamajā svētdienā es būšu Grantveja Dieva asamblejā.

E-27 Un tā, mēs tikko atgriezāmies no austrumiem, un es sevi kaut kā nedaudz nomocīju ar pārēšanos, tas bija šo cilvēku no tiem kalniem pārlieku lielās laipnības dēļ. Un...un es apslimu, tāpēc šonedēļ es neesmu juties labi. Tā ka lūdzieties par mani. Un...

E-28 [Kāds saka: “Pārāk daudz oposumu.”–Tulk.] Ko tu saki? [“Pārāk daudz oposumu.”] Brālis Karls Viljams ar savu humora izjūtu, un es domāju, ka tieši tagad mums tā ir vajadzīga, viņš teica: “Pārāk daudz oposumu.” Par to es nezinu, brāli Karl, bet vāveru bija ļoti daudz.

E-29 Tāpēc, ja šorīt jūs vēlaties par kādu palūgt, nu, es noteikti būtu pateicīgs, ja tā būtu kāda jūsu lūgšana par mani, jo man tas ir vajadzīgs.
Tagad mēs gribam ātri pievērsties Vārdam.

E-30 Un es nevēlos jūs šeit noturēt pārāk ilgi, jo, manuprāt, šorīt tur ir telefonisks pieslēgums pa visu valsti, tas skan viscaur no rietumu piekrastes līdz austrumu piekrastei, no ziemeļiem un dienvidiem. Daudzām, daudzām sanāksmēm ir šis pielāgojums, kā bija jums visiem šeit, kas esat no dievnama. Arī Fīniksā ir pieslēgums, lai visur, kur notiek dievkalpojumi, tas nāktu tieši uz... Un viņi pulcējas draudzēs un mājās, un tamlīdzīgi, caur ļoti labiem sakariem. Viņi saka, ka tas ir pat labāk nekā radio pārraide. Tas ir pieslēgums caur telefonu, viņi novieto uztvērēju vai mikrofonu, lai kas tas arī nebūtu, tajā telpā. Un viņi... Mana sieva pagājušajā nedēļā atbrauca no Indiānas uz Tūsonu un teica, ka tas ir tāpat, kā stāvēt tajā telpā. Tāpēc mēs lūdzam, lai Dievs svētī visus, kas šorīt ir uz līnijas, lai kur viņi atrastos. Tur Ņujorkā šobrīd būs, ak, pēcpusdiena, un tas skan pa visu valsti dažādās laika joslās.

E-31 Tagad no vēstules Romiešiem 12. nodaļas 1. un 2. panta mēs gribētu...gribētu izlasīt šo Rakstu vietu.
Es jums lieku pie sirds, brāļi, Dieva žēlsirdības vārdā nodot savus ķermeņus par dzīvu, svētu, Dievam patīkamu upuri, tā lai ir jūsu prātīgā kalpošana.
Un netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet esiet pārveidoti, atjaunodamies savā prātā, lai pareizi saprastu, kas ir labā un pilnīgā...labā, patīkamā un pilnīgā Dieva griba.

E-32 Un tā, ja Tas Kungs gribēs, kā manu tēmu šim rītam es gribu paņemt: Dieva spēks pārveidot.
Lai jūs netaptu šai pasaulei līdzīgi, bet būtu pārveidoti, atjaunodamies savā prātā, lūk, un pareizi saprastu, kas ir labā, pilnīgā un patīkamā Dieva griba.

E-33 Tas ir jau sen pazīstams teksts, ko daudzi no jūsu mācītājiem ir izmantojuši daudzas reizes savā laikā. Tas ir ticis lietos, kopš tas tika uzrakstīts. Un tomēr ir viena lieta, kas attiecas uz Dieva Vārdu – tas nekad nenoveco, jo tas ir Dievs. Tas nekad nenoveco. Katrā paaudzē, lūk, jau teju vai...apmēram divdesmit astoņus gadsimtus vai vairāk šo Dieva Vārdu ir lasījuši cilvēki, priesteri un pārējie, un tas nekad nenoveco. Es pats esmu lasījis to apmēram trīsdesmit piecus gadus. Un katru reizi, kad es to lasu, es atrodu kaut ko jaunu, ko es nepamanīju sākumā. Jo tas ir iedvesmots, tas ir Dievs rakstītā formā. Saprotiet, tie ir Dieva atribūti, kas ir izteikti un uzrakstīti uz papīra.

E-34 Bieži cilvēki saka: “Nu, zini, to Bībeli ir uzrakstījuši cilvēki.” Nē. Bībelē ir teikts, ka Dievs uzrakstīja Bībeli. Tas ir Dieva Vārds.

E-35 Un tas nekad nevar ciest neveiksmi. Jēzus teica: “Debesis un zeme zudīs un pāries, bet Mani Vārdi nekad nezudīs.” Un tie nevar zust un būt Dievs, jo tie ir daļa no Viņa.

E-36 Un tāpat arī jūs, būdami Viņa dēls un meita, jūs esat daļa no tiem, un tas padara tevi par Viņa daļu. Tieši tādēļ mēs sanākam kopā, lai būtu sadraudzībā ap Dieva Vārdu.

E-37 Tātad, šis vārds “pārveidoti”, es vakar paskatījos vārdnīcā. Tad es teju vai zaudēju laika izjūtu, ka man ir jābūt šeit, kad es meklēju kādu tēmu un atradu šo vārdu...tas ir, šo tekstu, Rakstu vietu. Un tajā vārdnīcā ir teikts, ka tas ir “kaut kas, kas ir izmainīts”. Tas nozīmē būt “izmainītam”. Pārveidots, “kļuvis atšķirīgs no tā, kāds tas bija; tas ir...tā raksturs un viss pārējais tajā ir izmainīts”; pārveidot.

E-38 Un šajā rītā es aizdomājos par 1. Mozus grāmatas 1. nodaļu. Šī pasaule bija bezformīga, un tā bija tukša, un virs zemes bija tumsa; nekas cits kā pilnīgs haoss. Un, kad šī zeme atradās šādā stāvoklī, Dieva Gars sāka virzīties virs ūdens virsmas, un visa aina tika izmainīta; no pilnīga haosa uz Ēdenes dārzu. Tas ir Dieva pārveidojošais spēks, kas var paņemt kaut ko, kas ir nekas, un uztaisīt no tā kaut ko brīnišķīgu. Dieva pārveidojošais spēks!

E-39 Un, lasot Svētos Rakstus, mēs saprotam to, ka sešus...sešus tūkstošus gadu Dievs veica visus sagatavošanās darbus šai Ēdenei. Lūk, iespējams, ka Viņam tas nebija tik ilgi, bet vienkārši pieņemot un paņemot to no Rakstiem, kur ir teikts, ka “viena diena pie Dieva ir tūkstoš gadu uz zemes”, tas ir, ja Dievs skaitītu laiku. Bet teiksim, ka tie bija seši tūkstoši gadu, kuros Viņš bija izveidojis zemi, un Viņš bija iestādījis uz zemes visu labo sēklu. Tur bija...vienkārši viss bija pilnīgs.

E-40 Es domāju, ka ļoti bieži, kad kritiķi sāk lasīt 1. Mozus grāmatu, viņi sāk kritizēt to, jo šķiet, ka tā visu laiku atkārtojas vai arī pastāvīgi ieved tevi apjukumā.

E-41 Bet, pirms mēs iedziļināsimies šajā tēmā, uz brītiņu pievērsīsim uzmanību, ka Mozus redzēja vīziju. Un Dievs runāja ar viņu. Dievs runāja ar Mozu aci pret aci, no mutes ausī. Lūk, Viņš ne ar vienu citu cilvēku nebija runājis tā, kā Viņš runāja ar Mozu. Lūk, Mozus bija liels, viens no lielākajiem praviešiem. Viņš bija Kristus līdzība. Un tā, Dievs var runāt, Viņam ir balss. To var dzirdēt. Dievs var runāt.

E-42 Un Dievs var rakstīt. Dievs uzrakstīja desmit baušļus pats ar Savu pirkstu. Reiz Viņš uzrakstīja ar Savu pirkstu uz Bābeles sienām. Reiz Viņš noliecās un uzrakstīja ar pirkstu smiltīs. Dievs var runāt. Dievs var lasīt. Dievs var rakstīt.

E-43 Dievs ir visas žēlastības un spēka, un visas dievišķās gudrības avots, tas viss ir Dievā. Tādējādi, zinot, ka Viņš ir vienīgais Radītājs... Nav cita Radītāja kā vien Dievs. Sātans vispār nevar radīt, viņš tikai izkropļo to, kas jau ir radīts. Bet Dievs ir vienīgais Radītājs.

E-44 Tādējādi Viņš radīja ar Savu Vārdu. Viņš sūtīja Savu Vārdu. Tāpēc visas sēklas, kuras Viņš bija izvietojis uz zemes, Viņš izveidoja šīs sēklas ar Savu Vārdu, jo nebija nekā cita, no kā to sēklu izveidot. Viņš bija tās izvietojis, un tās atradās zem ūdens. Viņš vienkārši sacīja: “Lai top tas, un lai top šitas.”

E-45 Lūk, mēs redzam, ka daudzas reizes izskatās, ka Bībele atkārto jeb saka kaut ko, ko tā nesaka. Piemēram, 1. Mozus 1. nodaļā mēs ieraugām, ka “Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla Viņš to radīja; vīrieti un sievieti Viņš radīja.” Un tad Viņš turpina, un uz zemes notiek daudzas lietas.

E-46 Pēc tam mēs ieraugām, ka tur nebija cilvēka, kas zemi koptu. “Tad Dievs radīja cilvēku no zemes pīšļiem.” Tas bija citādāks cilvēks. “Un Viņš iedvesa viņā dzīvības garu, un viņš kļuva par dzīvu dvēseli.”

E-47 Pirmais cilvēks bija pēc Dieva tēla, kurš ir Gars. Jāņa 4. nodaļā ir teikts: “Dievs ir Gars, un tiem, kas Viņu pielūdz, ir jāpielūdz Viņu Garā un patiesībā.” Bet Dievs ir Gars. Un pirmais cilvēks, ko Viņš radīja, bija cilvēks-gars, un viņš bija pēc Dieva tēla un līdzības.

E-48 Un tad Viņš ielika šo cilvēku miesā, un cilvēks krita. Tāpēc tad Dievs nonāca lejā un kļuva pēc cilvēka tēla, lai Viņš varētu izpirkt to kritušo cilvēku. Tieši tāds, manuprāt, ir tas īstenais Evaņģēlija stāsts.

E-49 Un tā, sešus tūkstošus gadus Dievs bija stādījis visas tās brīnišķīgās sēklas jeb bija runājis Savu Vārdu. “Tas notiks šādā veidā. Tas būs šis koks. Tas būs tas.” Viss bija pilnīgs. Tas bija vienkārši labs. Un Viņš pavēlēja katrai no tām sēklām, lai tās būtu...lai tās pārveidotos par tādu augu ar tāda veida dzīvību, kādai tai bija tajos jābūt saskaņā ar izteikto Dieva Vārdu. Ja tas bija ozols, tad no tā bija jāizaug ozolam. Ja tā bija palma, no tās bija jāizaug palmai.

E-50 Jo tas lielais Radītājs bija tikko kā sūtījis Savu Vārdu, un Vārda sēkla bija tur, vēl pirms bija izveidota faktiskā sēkla. Un Vārds izveidoja to sēklu. Saprotiet: “Viņš uztaisīja pasauli no neredzamām lietām.” Saprotiet, Viņš...Viņš izveidoja pasauli ar Savu Vārdu. Dievs visu izteica, un tas radās.

E-51 Un, tā kā Dievs, Radītājs, izteica to visu un tas radās, tai bija jābūt ideālai pasaulei. Tā bija brīnišķīga vieta. Tā bija patiešām īsta paradīze šeit uz zemes.

E-52 Lūk, ikvienā vietā kaut kur ir jābūt galvenajai pārvaldei. Šim saietam ir galvenā pārvalde, un šai filiālei ir galvenā pārvalde, un draudzei ir galvenā pārvalde. Un Dievam ir galvenā pārvalde. Un tāpat šai lieliskajai vietai, valstij, kurā mēs dzīvojam, tai ir galvenā pārvalde. Un tāpat tajā lieliskajā Ēdenē bija galvenā pārvalde, un tās galvenā pārvalde atradās Ēdenes dārza augšpusē, tas ir, Ēdenē, dārza austrumos.

E-53 Un pār to visu, lai pārvaldītu visu Savu lielo radību šeit uz zemes, Dievs ielika Savu dēlu un Sava dēla līgavu, Ādamu un Ievu.

E-54 Dievs bija Ādama Tēvs. Saskaņā ar Rakstiem “Ādams bija Dieva dēls”. Viņš bija Dieva dēls.

E-55 Un Dievs uztaisīja viņam palīgu no viņa paša ķermeņa; droši vien no ribas, kas bija virs viņa sirds, lai viņa būtu viņam tuva; izveidoja viņam palīgu. Tā patiesībā vēl nebija viņa sieva, tāpat kā tas vēl nebija cilvēks; Viņš tikai bija to izteicis. Un, lūk, kur atnāca nepatikšanas – sātans ieguva viņu, pirms to izdarīja Ādams. Tā ka tas bija tikai Viņa Vārds, ko Viņš bija izteicis.

E-56 Es saku, ka... Es negribu pārāk ilgi pie tā kavēties. Bet daži no jums, iespējams, ir nedaudz apjukuši; jo īpaši tie cilvēki dienvidos, šķiet, ir nedaudz apjukuši attiecībā uz to vēstījumu, kas šodien man ir no Dieva cilvēkiem, kas...par čūskas sēklu [dzimumu]. Un, ja Tas Kungs gribēs, es vienā no šīm dienām došos mājās uz Džefersonvilu. Es gribu runāt apmēram sešu stundu vēstījumu un to visu izskaidrot, saprotiet, lai tas tiktu izteikts tādā veidā, lai jūs saprastu, par ko mēs runājam. Un tas ir TĀ SAKA TAS KUNGS. Tas ir tieši tikpat patiesi, kā tas bija tad, kad tas parādīja mūsu māsu Florenci dažus gadus pirms viņas aiziešanas. Saprotiet, tā ir patiesība. Un tagad mēs...varbūt tas tiek nepareizi saprasts.

E-57 Ja kāds pienāktu pie manis ar kādu pretēju viedokli, es pats to varētu pārprast. Es negribētu kritizēt to, ko saka kāds cits. Mums nav jākritizē vienam otru. Es neesmu vainīgs šādās darbībās; es pateicos Tam Kungam. Es esmu kritizējis grēku un neticību, bet nevis atsevišķus indivīdus, saprotiet, es ne... Mēs...mēs esam brāļi un māsas, kas cenšas, mēs tuvojamies tai vietai, kur vakar no rīta nonāca māsa Florence, saprotiet. Viņa... Mums visiem būs jāiet pa to ceļu. Un tas nav mans nodoms – mēģināt kritizēt brāli vai māsu, kas man nepiekrīt. Nē, es it nemaz netaisos to darīt! Es nedomāju, ka jūs atradīsiet kādu lenti, uz kuras es būtu nosaucis kādu vārdā. Lai gan daudzas reizes es esmu uzskatījis, ka tas cilvēks kļūdās, bet tas ir starp viņiem un Dievu. Bet tas, kas ir nepareizi, attiecībā uz grēku un... Un pārpratumi... Dažreiz tas pat nav grēks, tie ir vienkārši cilvēku pārpratumi. Un es...es uzskatu, ka katram no mums ir tiesības izpaust sevi savā izpratnē.

E-58 Un tā, šis lielais Radītājs bija ielicis Savu radīto dēlu. Lūk, Ādams bija Viņa pirmais radītais dēls. Jēzus bija Viņa vienīgais piedzimušais Dēls, saprotiet, Viņš bija dzimis no sievietes. Bet Ādams tika radīts pa tiešo ar Dieva roku.

E-59 Un tā, šī galvenā pārvalde, kur visu pārvaldīja Viņa...Viņa dēls un Viņa dēla līgava, tas izskatījās tik pilnīgi. Tam visam galva bija cilvēks, Viņa paša dēls un viņa līgava.

E-60 Un katra sēkla bija pilnīga, palmas, ozoli un zāle, un putni, un dzīvnieki. Un viss bija pilnīgā saskaņā ar Dieva pavēli: “Nemainiet savu dabu. Katra sēkla lai atnes pēc savas kārtas! Ozol, nekad nepārvērties par meloņkoku.” Saprotat? “Palma, nepārvērties par kaut ko citu. Bet katra sēkla pēc savas kārtas!” Un Viņš...Viņš visu laiku bija to uzmanījis.

E-61 Un Viņš bija izteicis Vārdu. Un Viņa lielais radošais spēks bija izveidojis tās lietas, kas uzradās, un arī vīrieti un sievieti. Un viņi bija tā galva, jo viņi bija...viņi bija pārāki par visām citām sugām. Un Viņš atstāja tos tādā pašā aprūpē kā kokus, dzīvniekus un pārējo: sava Vārda aprūpē. Viņi nekad un nekādā veidā nedrīkstēja pārkāpt šo Vārdu. Viņiem bija jāpaliek tur. “Nekad neņemiet neko no tā un neko tam nepievienojiet! Jums ir jādzīvo no šī Vārda.”

E-62 Un kamēr vien radība būtu eksistējusi šādā veidā, māsai Šakarjanai šajā rītā nebūtu bijis jāaiziet, kamēr vien tas viss būtu palicis tāds, Dieva lielā saimniecība! Mēs ticam, ka tieši uz turieni mēs atgriežamies. Mēs atgriežamies tajā stāvoklī, tajā vietā.

E-63 Kad tajā septītajā rītā Dievs paskatījās uz to visu, Viņš sacīja: “Tas ir labs. Es esmu apmierināts ar to. Jā, Es...Es priecājos, ka Es to izdarīju. Un tagad tas viss tiek kontrolēts. Un Es esmu uzticējies Savam dēlam un viņa sievai, ka...ka viņi (Es padarīju viņus par tā visa galvu), ka viņi to visu uzraudzīs un pieskatīs, lai viss būtu kārtībā, lai viss nestu pēc savas kārtas. Lūk, viņam ir vara to darīt.” Tad Dievs sacīja: “Nu, ja viss ir tik labs, un citādi nemaz nevar būt, jo tā ir Mana paša vēlēšanās. Tas ir tieši tā, kā Es to gribu. Un Es esmu to izteicis tādā veidā, un Mani Vārdi ir piepildījuši to tieši tā, kā Es to gribēju. Un tur nu tas ir. Tas viss ir ļoti labs!” Tāpēc Bībelē ir teikts: “Septītajā dienā Dievs atpūtās no visiem Saviem darbiem.”

E-64 Un viss tika kontrolēts, lai nestu pēc savas kārtas. Lūk, atcerieties, “lai nestu”. Kad Viņš ielika to sēklu zemē, sēkla var uzdīgt tikai tāpēc, ka tajā ir dzīvības spēks, kas pārveidos to no sēklas par augu, vai lai kas tas nebūtu. Viņa pārveidojošais spēks! Tātad, Dievs ielika tur sēklu, kurā bija potenciāls, lai tā būtu tāda, kādai Viņš pateica tai būt. Un, kamēr vien tā palika savā pareizajā kategorijā, tā bija tieši tāda, kā Dievs pateica, ka tā būs. Tai bija jābūt tādai, jo Viņš bija uztaisījis to tādu un uztaisījis kanālu. Tā ka jebkas, kas paliek Viņa kanālā, ir saskaņā ar Viņa Vārdu, tam noteikti būs jāatnes tas, ko teica Viņa Vārds, ka tas izdarīs. Tas nevar novirzīties no tā. Tas virzās pa kanālu pilnīgi pareizi. Tāpēc, kad Dievs uzticēja visu Savam dēlam, ka tas viss notiks tādā veidā, tad Dievs teica: “Tas viss ir labs, tāpēc Es vienkārši atpūtīšos. Un ikvienā no šīm sēklām ir spēks sevī pārveidoties par tādu sugu, kādu Es to vēlos. Tieši tā tam ir jābūt, jo katrai sēklai Es esmu devis pārveidošanās spēku, lai tā kļūtu...tagad tajā ir potenciāls kļūt tieši par to, ko Es gribu, lai tā būtu.”

E-65 Dievs nekad nav mainījies. Šodien Viņš ir tieši tāds pats, kāds Viņš bija toreiz! Dievs ir apņēmies kaut ko darīt. Viņš to darīs. Nekas Viņu neapturēs. Viņš to izdarīs!

E-66 Un tā, kad viss jau bija tik labi un iekārtots, Dievs jutās pārliecināts, ka viss būs labi, un tad, kad Viņš šādi sajutās, tieši tad ienāca ienaidnieks. Es grasos... Dievs deva spēku pārveidot. Un es gribu nosaukt šo tipu, kuram ir spēks nevis atkal radīt, bet es... Viņam bija spēks izkropļot, nevis pārveidot; bet izkropļot. Lūk, viss izkropļojums vienmēr nāk no oriģinālā stāvokļa; ir kaut kas, kas ir noticis ar to nepareizi.

E-67 Pirms dažiem gadiem, iedams patruļā, ejot cauri kukurūzas laukiem, es aizdomājos par...kādam kokam tur bija nolūzis zars, un tas bija nokritis uz kāda kukurūzas stiebra. Un tas stiebrs no visiem spēkiem centās slieties uz augšu, kādam tam būtu jābūt, bet tas bija deformēts, jo kaut kas bija noticis. Uz tā gulēja tas žagars.

E-68 Mēs ieraugam, ka uz lauka ir arī savvaļas ložņaugs. Daudzi šejienes vīrieši un varbūt dažas no sievietēm...ja jūs esat no Kentuki. Sievietes tur strādā ar kapli tikpat daudz kā vīrieši, iziet uz lauka ar...ar kapli, mēs saucam to par zosskakla kapli, un izkaplē tos ložņaugus. Jo, ja jūs neizravēsiet tos ložņaugus no vagas, kur ir kukurūza, lūk, šādi, tad tas ložņaugs izstiepsies, ieķersies tajā kukurūzā un pakāpeniski apvīsies, tik nemanāmi, tik viltīgi, ka jūs teju vai nepamanīsiet, ka tas apvijas. Un visbeidzot tas kļūst arvien spēcīgāks un spēcīgāks un savelk to kukurūzu tā, ka tā tiek deformēta. Pievelk to pie sevis, apvij tai apkārt savu vīteņaugu; izkropļo to no tā, kas tā bija, par kaut ko citu. Kaut arī tā ir kukurūza, bet tā ir izkropļota kukurūza.

E-69 Un mēs visi joprojām esam pēc Dieva tēla. Taču daži ir tik ļoti deformēti (būdami Dieva dēli), ka dzīvo pretēji Viņa Vārdam un tam ceļam, ko Viņš mums bija domājis un sagādājis, lai mēs pa to staigātu. Kaut kas ir uzlikts, šī pasaule aizgroza mūs no šī ceļa, pievelk klāt sev un prom no tās taisnās, šaurās joslas, kurā Viņš mūs iestādīja, lai mēs būtu Dieva dēli un meitas. Grēks ir nodarījis šo ļaunumu Dieva dēliem un meitām.

E-70 Izkropļotājs! Es zinu, ka šķiet diezgan neparasti runāt par to šādā veidā, “izkropļot”, bet tieši tāds viņš ir: viņš deformēja jeb izkropļoja. Izkropļot nozīmē “pārmainīt, padarīt par kaut ko citu”. Un deformēt nozīmē to pašu – ka tas ir paņemts un deformēts, un “pārtaisīts citādāks”. Kaut arī tā joprojām ir tā pati sēkla, bet tā ir deformēta.

E-71 Un tā, mēs redzam, ka arī šim izkropļotājam bija tikpat daudz laika, lai izkropļotu, kā bija Dievam, lai pārveidotu. Lūk, viņš iestādīja savu sēklu...tas ir, nevis iestādīja savu sēklu, viņš... Ēdenes dārzā... Kopš tā laika viņš sešus tūkstošus gadus ir kropļojis Dieva Sēklu, Dieva Vārdu, lai to deformētu, padarītu to citādāku, kad viņš...pirmo reizi, kad Ieva ieklausījās viņā un paņēma tikai vienu nelielu frāzi...

E-72 Atcerieties, sākumā sātans citēja šos Rakstus tik skaidri, cik vien iespējams: “Dievs ir teicis: 'Jums nebūs ēst no ikviena koka Ēdenes dārzā?'” Saprotat? “Jums nebūs ēst no ikviena koka.”

E-73 Un tagad atcerieties, Ieva teica: “Jā, mēs drīkstam ēst no katra koka, tikai tam kokam, kas ir dārza vidū, mēs nedrīkstam tam pat pieskarties.” Tagad pavērojiet, kā viņš savā vēstījumā tikai pavisam nedaudz sagroza to Vārdu, sakot... Ieva sacīja: “Jo Dievs teica, ka, ja mēs to izdarīsim, tajā dienā mēs mirsim.”

E-74 Viņš sacīja: “Ak, protams, jūs nemirsiet.” Redziet, viņš bija cilvēks, viņš teica: “Tagad tu...tu izdari to. Un jūs...jūs esat tādi kā neizglītoti cilvēki. Jūs, patiešām, jūs nezināt visu. Bet, ja jūs tikai no tā pagaršotu, tad jums būtu gudrība, jums būtu zināšanas. Jūs varētu atšķirt labo no ļaunā un būtu kā dievi, jūs, ja vien jūs pagaršotu šo gudrību, kas ir man. Es zinu, bet jūs nezināt.”

E-75 Kaut arī gudrība nav slikta lieta. Bet, ja tā gudrība ir pretrunā, ja tā gudrība nav pareizā gudrība no Dieva, Dievišķā gudrība, un kļūst par dabisko gudrību, man ir vienalga, cik daudz mums ir zinātnes un kas nu vēl, vai izglītības, tas ir no velna. Es pierādīšu to jums pēc dažām minūtēm, ja Dievs ļaus. Tas ir no velna.

E-76 Civilizācija ir no velna. Es nesen sludināju par to. Katra kultūra uz zemes, visas zinātnes iespējas un viss pārējais ir no velna. Tas ir viņa zināšanu evaņģēlijs, ko viņš sludināja Ēdenes dārzā. Un viņš ir paņēmis tās zināšanas, izkropļotas zināšanas, kas ir pretrunā Dieva Vārdam un gribai, un plānam. Un tagad viņam ir bijuši seši tūkstoši gadu, lai darītu tieši to, ko izdarīja Dievs, tikai sagrozītā veidā, un bija nepieciešams tikpat ilgs laiks, lai ieviestu viņa paša Ēdeni. Tagad viņam šeit uz zemes ir Ēdene, un tā ir piepildīta ar gudrību, zināšanām. Tāds bija Viņa evaņģēlijs sākumā: zināšanas, gudrība, zinātne. Dievs ko tādu nekad nav atbalstījis. Un es...es gribu, lai jūs kādu brītiņu ieklausieties. Viņš izdarīja to un...jo viņš bija pasaulīgas gudrības cilvēks.

E-77 Lūk, nav viegli to sacīt. Tas ir...tas ir ļoti grūti, jo es runāju cilvēkiem, kuri jūtas tāpat kā es, un tā, kā man ir bijis gadiem ilgi. Bet kopš tika atvērti tie septiņi to eņģeļu zīmogi tur, tieši aiz tā kalna, šī ir kļuvusi par jaunu Grāmatu. Tas, kas ir bijis apslēpts, tas tiek atklāts, kā Dievs apsolīja Atklāsmes 10. nodaļā, ka Viņš to izdarīs. Un mēs esam tie priviliģētie cilvēki uz zemes, kurus Dievs ir izvēlējies, lai mēs varētu redzēt un saprast šīs lietas; un tas nav kaut kāds mīts, ko cenšas izdomāt kāda cilvēka miesīgais prāts. Tas ir Dieva Vārds, kas ir izpaudies, pierādīts, ka tas ir pareizi. To ir pierādījusi nevis zinātne, bet Dievs, ka tas ir pareizi. Dievam (kā es esmu teicis iepriekš kādā vēstījumā), Dievam nav vajadzīgs, lai kāds skaidrotu Viņa Vārdu. Viņš izskaidro Sevi pats. Viņš saka, ka kaut kas notiks, un tas notiek. Tas ir, Viņš apstiprina to; tas to izskaidro.

E-78 Pirms dažiem gadiem mēs, pentakostu ļaudis, kad tās citas draudzes mums teica, ka esam “traki”, ka mēs nevaram...ka “Svētais Gars ir pagātne”... Bet mēs redzam, ka Dieva apsolījums ir ikvienam, kas to vēlas, un tagad mēs zinām kaut ko citu. Saprotiet, un tas ir pamazām, tā tas viss ir atvēries.

E-79 Un tagad Viņš ir apsolījis, ka noslēpumi, kas bija apslēpti tajos...visos tajos draudzes periodos, tiks atklāti pašā pēdējā laikā. Un tagad Viņš ļauj mums zināt. Mēs atrodamies pēdējā laikā. Mēs jau esam klāt.

E-80 Un tā, sātans ir civilizācijas autors. Viņš ir zinātnes autors. Viņš ir izglītības autors.
Jūs teiksiet: “Vai tā ir taisnība?”

E-81 Labi, tagad izlasīsim no Dieva Vārda, no 1. Mozus grāmatas 4. nodaļas, un uz brītiņu atgriezīsimies un vienkārši paskatīsimies. Es zinu, ka es varbūt...ja es pārāk aizkavēšos, brālis Karls droši vien man pateiks. Bet 1. Mozus 4. nodaļas 16. pantā šeit ir teikts, sākumā, ko Dievs izdarīja, lai uzliktu lāstu vīrietim un sievietei un viss, kas viņiem bija jādara un...nevis lai uzliktu viņiem lāstu, bet lai pateiktu, kas notiks, un nolādētu zemi Ādama dēļ. Un tagad mēs šeit ieraugām, ka Ievai piedzima dvīņi. Un viens no tiem bija no sātana, bet otrs bija no Dieva.
Tagad jūs teiksiet: “Nu! Nē-nē, brāli Branham!”

E-82 Brītiņu uzgaidiet. Atrodiet man kaut vienu Rakstu vietu, jebkur, kur teikts, ka Kains bija Ādama dēls. Es parādīšu jums Rakstu vietu, kur ir teikts: “Kains bija no tā ļaunā,” nevis no Ādama.

E-83 Tagad ievērojiet, kad viņa šeit tapa grūta. Mēs sāksim ar 4. nodaļu, vispirms.
Un Ādams atzina...savu sievu, un tā tapa grūta un dzemdēja Kainu, un teica: “Es esmu ieguvusi...” tagad viņa saka: “Es esmu ieguvusi dēlu no Tā Kunga.”

E-84 Protams, tā tam bija jābūt. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu prostitūta vai kāda cita, tam bija jānāk no Dieva, saprotiet, jo tāda ir Viņa sēkla...tāds ir Viņa sēklas likums: tai ir jāatnes, neatkarīgi no tā, vai tā ir samaitāta sēkla, izkropļota sēkla, vai lai kāda tā nebūtu. Tai joprojām ir jāatnes. Tāda ir Viņa pavēle.
Un vēl viņa dzemdēja tā brāli Ābelu.

E-85 Viņš neatzina viņu vēlreiz. Ādams atzina savu sievu, un viņa dzemdēja Kainu un dzemdēja arī Ābelu, dvīņus. Sātans bija kopā ar viņu tajā rītā, bet Ādams tajā pēcpusdienā.

E-86 Jūs redzat, cik daudz jezgas tajā laikrakstā, manuprāt, tas notika Tūsonā, par to sievieti, kura vienlaikus dzemdēja melnādainu un baltu bērnu. No rīta viņa dzīvoja kopā ar vīru, bet pēcpusdienā ar to vīrieti. Un tas vīrietis rūpēsies par...tas baltais vīrietis teica, ka viņš rūpēsies par savu bērnu, bet melnādainajam būs jārūpējas par savējo. Saprotat? Es zinu to no suņu audzēšanas un tā tālāk; tā pavisam noteikti notiek, ja tas tiek darīts pēc dažām stundām. Šis gadījums pierāda to.

E-87 Lūk, lai parādītu, kur radās civilizācija, tagad izlasīsim no 1. Mozus grāmatas, atkal no 1. Mozus 4. nodaļas, un paskatīsimies, kur... 16. pants.
Un Kains aizgāja no Dieva klātbūtnes un dzīvoja Noda zemē, austrumos no Ēdenes.
Un Kains atzina savu sievu, un tā tapa grūta un dzemdēja viņam Ēnohu. Un viņš uzcēla pilsētu un nosauca pilsētu sava dēla vārdā par Ēnohu.

E-88 Sākās civilizācija. Doktors Skofīlds šeit, manā Skofīlda Bībelē ir teikts: “Pirmā civilizācija.” Ievērojiet, pēc tam viņš dzemdināja dēlus, un viņi uztaisīja stabules un mūziku. Nākamais dzemdināja dēlus, un viņš sāka darīt citas lietas, brīnumus, celt pilsētas un...un taisīt vara instrumentus un visādas lietas. Saprotiet, tieši to viņš darīja, kļuva par pirmo civilizāciju, kas bija no Kaina. To pašu viņš ir darījis visos laikos.

E-89 Un tā, pāriesim uz 25. pantu un paskatīsimies, kas notika tālāk.
Un Ādams vēlreiz atzina savu sievu, lūk, un tā viņam dzemdēja dēlu un nosauca tā vārdu Sets: “Jo Dievs”, sacīja viņa, “man ir devis citu sēklu Ābela vietā, kuru nokāva Kains.”
Un Sets.... Un arī Setam piedzima dēls, un viņš nosauca tā vārdu: Ēnošs, un tad cilvēki sāka piesaukt Tā Kunga Vārdu. (No Seta līnijas, nevis no Kaina līnijas.)

E-90 Redziet, šis lielais intelektuālisms, pie kura mēs visi tik ļoti turamies! Kas ir šodienas komunisms, kas ir viņu dievs? Tas ir intelektuālisms, zinātne. Ko mēs galu galā darām? Kur mēs dzīvojam? Pārdomājiet šos vārdus šodien.

E-91 Un tā, šobrīd viņam ir sava veida Ēdene, tas ir, sātanam. Šajos sešos tūkstošos gados viņš ir veidojis, nevis radījis, bet izkropļojis visu Dieva zemi, Viņa radības, dzīvniekus, krustojot, hibridizējot; kokus, augus, cilvēku, pat reliģiju, Bībeli, draudzi, līdz viņš ir ieguvis sev pilnīgu zinātnes Ēdenes dārzu, visu virza zinātne. Mūsu automašīnas, visu, kas mums ir, mums ir devusi zinātne, to ir paveicis cilvēks. Un viņam šeit ir sava lielā Ēdene, kā pierādījums tam, ka šis vēstījums ir savlaicīgs, kā pierādījums tam, ka šis nav kāds cits periods, bet Atklāsmes 10. nodaļa! Paskatieties uz hibridizāciju šodien, lai uztaisītu kaut ko labāku...tas ir, skaistāku, nevis labāku. Paskatieties, kādi šodien ir bērniņi.

E-92 Vakar es aizvedu savu meitu pie zobārsta, un viņš teica, ka viņas zobi ir sagriezušies. Viens brālis Tūsonā, brālis Normans, aizveda savu mazo meitiņu, un viņas zobi bija izvirzīti. Un zobārsts teica, ka drīz, viņaprāt, iespējams, pienāks laiki, kad cilvēki piedzims ar zobiem, kas augs visvisādos virzienos. Tā ir tā pārtika, ko mēs ēdam, hibrīda pārtika.

E-93 Vai jūs lasījāt pagājušā mēneša “Reader's Digest” par Billiju Grehemu, to izcilo evaņģēlistu? Vai esat viņu klausījušies? Es šobrīd lūdzos par viņu vairāk nekā jebkad. Kad viņš nesen runāja tām “apliktajām apkaklītēm” un tā tālāk, izklāstīdams to tai garīdzniecībai. Ar viņu kaut kas ir noticis. Es ceru, ka kādu dienu viņš ieraudzīs savu pozīciju, kur viņš atrodas, ievērojiet, šobrīd viņš izsauc no Sodomas, tās samaitātās pilsētas. Un tā, ievērojiet to “Reader's Digest”, Billijs bija tik novājināts, ka viņš pat nespēja noturēt savas sanāksmes. Un viņam tika pateikts, ka viņam ir jāskrien, jāvingro un tā tālāk. Tāpēc katru dienu viņš skrien, man šķiet, kādu jūdzi vai ko tamlīdzīgu, lai vingrotu.

E-94 Cilvēks ir sapuvis. Visa cilvēce ir samaitāta. Viss ir tā, kā tas bija pirmsplūdu laikos. Tā ir pilnībā izjaukta, kājām gaisā, novirzījusies no tās taisnās rindas, kurā Dievs viņus iestādīja. Caur zinātni un maldināšanu grēks ir izkropļojis visu cilvēci.

E-95 Vai jūs lasījāt arī uzreiz zem tā raksta, kur bija teikts, ka “šajās dienās meitenes un zēni, pēc fiziskās uzbūves, ir savā pusmūžā divdesmit līdz divdesmit piecu gadu vecumā”? Padomājiet par to.

E-96 Nesen, veicot atpazīšanu, es pamanīju divdesmit divus gadus vecu meiteni, kurai bija menopauze, izsaucu viņu. Un tieši to viņai bija pateicis ārsts.

E-97 Redziet, šī ir krituša, deģenerēta, samaitāta cilts, kas dodas uz elli. Es zinu, ka tas izklausās neētiski, bet tas ir bībeliski, saprotiet, tā ir taisnība; un šī cilts, kurā mēs dzīvojam, šī cilvēku paaudze...

E-98 Un tā, ievērojiet, šodien tiek krustoti liellopi, tiek krustoti augi; un tad zinātne, it kā nekas nebūtu noticis, tā pati zinātne, kas to visu dara, saka: “Tas ir tas, kas iznīcina visu cilvēci.” Jūs lasāt par to tāpat kā es. Nu, kāpēc viņi to neaptur? Tāpēc, ka viņi nevar to apturēt. Dieva Vārds ir pateicis, ka tas šādi notiks. Bet, ja viņi uz mirklīti aizdomātos, viņi ir instrumenti kā Jūda Iskariots, kas īsteno tieši to, ko Dievs ir pateicis, ka tas notiks. Tas tiek darīts, pamatojoties tieši uz viņu pašu zinātni.

E-99 Ar savu zinātnisko izpēti, pēc tāda paša parauga, kā viņš pievīla Ievu, viņš ir pievīlis arī draudzi, kuras līdzība bija Ieva. Lūk, arī tur Ādams...tas ir, precīzāk, Ieva simbolizē draudzi; ievērojiet, ko viņa izdarīja. Klaiņojot zināšanu meklējumos, viņa pārslīd pāri robežai starp pareizo un nepareizo, ieklausoties tajā, kā sātans ir izkropļojis jeb deformējis oriģinālo Dieva Vārdu.

E-100 Un tagad šodienas draudzes ir kļuvušas deformētas. Lūk, es nerunāju par cilvēkiem, indivīdiem. Es runāju par draudžu pasauli. Viena ir sagriezusies tādā veidā, viena ir sagriezusies citādāk un...caur zinātni. Pēc tā paša parauga, kā viņš darīja. Viņš ir piepildījis savus draudus, sātans, no Jesajas 14:12.

E-101 Vienkārši uz brītiņu izlasīsim par to. Jesajas grāmatā, sāksim ar 14. nodaļas 12. pantu.
Kā tu esi kritis no debesīm, ak, Lucifer, ausekļa dēls! Kā tu esi nogāzts pie zemes, tu, kas tautas locīji!
Tas ir Jesaja, kas redz viņu vīzijā, saprotiet, nākotnē.
Jo tu sacīji savā sirdī: es kāpšu debesīs, es uzcelšu savu troni augstu pār Dieva zvaigznēm, es apsēdīšos uz saiešanas kalna pašos ziemeļos!

E-102 Sātana mērķis kopš Ēdenes laikiem bija padarīt pašam sevi par Ēdeni un paaugstināt sevi augstāk, lai Dieva zvaigznes pielūgtu viņu, dēli pielūgtu viņu. Un šobrīd viņš ir to absolūti piepildījis un...kad viņš ir to izdarījis un ieviesis to draudzē. Nu, es neiedziļināšos sīkumos. Ikviens no jums, kurš klausās šīs lentes, zina to. Tā...tā ir precīzi tā stunda, kurā mēs dzīvojam, un tas ir sātans, kurš ir izdarījis to caur izglītības programmu; labāk der, labāk tas, labāk šitas. Un, paši to neapzinoties, viņi visu laiku dodas pa taisno nāvē. Padarīti akli, rāda ceļu aklajiem; aklie valstu vadītāji, aklie zinātnes vadītāji, aklie draudzes vadītāji, aklie, kas ved aklos. Jēzus teica: “Atstājiet viņus, viņi abi iekritīs bedrē.”

E-103 Ievērojiet šeit līdzību par divām Ēdenēm, kas ir attēlotas tik līdzīgas, ka gandrīz pieviltu pašus izredzētos. Mateja 24:24 ir teikts, ka tas notiks šādi. Bet es gribu, lai mēs uz brītiņu apstātos un pārdomātu šīs divas Ēdenes, un jo īpaši vienu lietu – ka Bībele saka mums, ka Dieva Vārds patiešām radīja to Ēdeni un ka Dieva Vārds brīdina mūs, ka atnāks tā cita Ēdene.

E-104 Lūk, mēs arī zinām, ka ir jābūt vēl vienai Ēdenei, ja mēs ieklausāmies arī pravietī Pāvilā, 2. Tesaloniķiešiem 2. nodaļā. Ja vēlaties, es varētu to izlasīt.
Tas, kurš sevi paaugstina... Tā Kunga diena nenāks, kamēr nebūs atklājies tas grēka cilvēks...
...tas, kurš sēž Dieva templī, paaugstinādams sevi pāri visam, kas saucas Dievs, lai viņš kā Dievs...tiktu pielūgts kā Dievs.

E-105 Aizdomājieties par to! Lūk, Jesajas 14. nodaļā tas pravietis teica, ka, būdams Dieva iedvesmots, viņš redzēja vīzijā, ka “Lucifers savā sirdī sacīja, ka viņš to izdarīs”. Jesajas grāmatā, astoņus simtus gadu pirms Pāvila vai aptuveni tad.

E-106 Lūk, tagad, astoņus simtus gadu vēlāk, Pāvils redz, kā viņš ieņem savu pozīciju. Ievērojiet, viņš pārņem vadību savā Ēdenē, savā zinātniskajā Ēdenē, ar savu zinātnisko pasauli, ar savu zinātnisko draudzi-līgavu; viss ir zem vārda “zināšanas”, vareni semināri, vareni grādi, izglītības programmas.

E-107 Paklausieties, brāli, māsa, katram no mums būs jāiet pa to ceļu, pa kuru gāja Florence. Es prasu jums Jēzus Vārdā ņemt to vērā. Nevis ņemt vērā mani. Es esmu jūsu brālis. Ne jau tur tā lieta. Ņemiet vērā to Vārdu, ko es runāju no Dieva Bībeles. Un izskatiet to pamatīgi, tas ir pilnībā apliecināts paša Dieva Vārdā, kur mēs atrodamies, šajā periodā, kurā mēs dzīvojam.

E-108 Tās programmas pašas par sevi ir absolūts antikrists. Lūk, viņam pavisam noteikti ir Ēdene, viņš teica, ka viņš to izdarīs. Šeit ir vienkāršs Dieva Vārds, kas saka, ka viņš to izdarīs, un šeit mēs pavērojam un redzam, ka viņš to dara. Viņš ir izdarījis to ar savu intelektuālo, zinātnisko, konfesionālo līgavu. Vienā no šīm dienām viņš pārņems vadību pasaules draudžu padomē, kas tiks izveidota. Visi būs kopā ar viņu.

E-109 Mēģinot cilvēkus... Ne tāpēc, ka viņi ir slikti cilvēki; viņi tika iesēti tajā taisnajā rindā kā graudi, bet sātans iesēja ložņaugus, sauktus par zinātni, pētniecību, izglītību, doktora grādiem. Reizēm viņi tevi pat nelaidīs pie kanceles, kamēr tu neuzrādīsi doktora grādu no kaut kāda semināra. Tas viss ir nepareizi! Ne jau cilvēki, bet gan tā programma ir nepareiza. Un kas tagad no tā ir iznācis? Tas viss atkal ir sakrājies un atvedis pilnīgi visu pasauli (caur visādu krustošanu, oriģinālās Dieva Sēklas izkropļošanu) vēl vienā tumšā haosā.

E-110 Bet es esmu tik priecīgs, ka Dievs atkal atceras par mums, ka Viņš joprojām var lidināties virs šādiem apstākļiem. Viņš apsolīja, ka Viņš to darīs, un aicinās mazu ganāmpulciņu, kas būs Viņa līgava.

E-111 Tagad vēlreiz šeit ievērojiet, cik precīza ir līdzība par šīm draudzēm jeb šīm Ēdenēm.

E-112 Dievs caur Sava Vārda sēklu...! Un ir tikai viena lieta, kas var atdzīvināt Vārdu, un tas ir Gars, jo tas ir tas dzīvības devējs Vārdam. Un, kad tā dzīvība, kas ir Vārdā, satiekas ar Gara dzīvību, tā atnesīs visu, kas ir tā sēkla.

E-113 Un tā, ievērojiet, kas notika. Ēdenes dārzā bija Dieva nevainības saimniecība, un tas bija viens no laika periodiem. Pirmais laika periods bija nevainīgs, cilvēki nepazina grēku. Viņi neko nezināja par grēku. Gan Ādams, gan Ieva bija kaili, taču no viņu kailuma viņus aizsedza garīgs apsegs uz viņu sejām. Viņi nemaz nezināja, ka ir kaili, it nemaz, jo viņi bija aizsegti. Tā kā Dieva aizsegs bija viņu prātos, viņi nezināja, kas ir pareizi un nepareizi. Un tas, ka viņi abi tur bija kaili, rādīja, ka pie viņiem vēl nebija atnākušas zināšanas, saprotiet, ka viņi bija kaili. Šis pāris bija kails un nezināja to.

E-114 Lūk, ja vēlaties, varat atvērt vai pierakstīt, Atklāsmes 3. nodaļa. Svētais Gars pareģo šo pēdējo periodu, Lāodikejas pentakostālajam draudzes periodam pēdējās dienās, Viņš teica: “Tu esi kails un akls un nezini to.”

E-115 Tur ir Dieva sēkla, būdami nevainībā, it nemaz nezinot, ka viņi bija kaili, būdami zem Svētā Gara apsega, kas aizsedza viņus no grēka.

E-116 Bet tagad, pēdējā draudzes periodā, mēs šeit ieraugām, ka viņi atkal ir kaili, un nezina to. Bet tas nav Svētā Gara apsegs. Tas ir tas apsegs, ko sātans toreiz ar viltību uzmeta Ievai, iekāres apsegs, iekāres apsegs. Viņi ir tik samaitāti, ka viņi nezina, ka ir kaili, mūsu sievietes uz ielas šortos, seksuālās drēbēs.

E-117 Nesen kāds man atsūtīja avīzes izgriezumu par tiem jaunajiem svārkiem, kurus viņas grasās nēsāt, man šķiet, ka trīsdesmit pieci centimetri no gurniem vai kas tamlīdzīgs. Un es brīnos, vai mūsu...vai mūsu sievietes patiešām saprot, ka tas ir iekāres apsegs?

E-118 Nu jūs...jūs teiksiet: “Es varu Dieva priekšā pierādīt, ka esmu nevainīga jebkādā laulības pārkāpšanā attiecībā uz savu vīru, vai arī es...visā tajā.”

E-119 Bet tajā Tiesā tu vienalga tiksi saukta saukta par “laulības pārkāpēju”. Tā saka Bībele. Jēzus teica: “Ikviens, kas paskatās uz sievieti ar iekāri, jau ir pārkāpis laulību ar viņu savā sirdī.”

E-120 “Akls, kails un nezina to!” Nevis tās nabaga sievietes tur uz ielas; man nav nekas pret viņām. Tas ir tas ļaunums! Un izskatās, ka draudzes sistēma nespēj to atpazīt un stāvēt pret to; ļauj viņām īsi apgriezt savus matus, lietot kosmētiku un šortus, un pārējo kristietības vārdā. Cik tas ir briesmīgi! Saprotiet, viņi atkal ir kaili sātana Ēdenē, un nezina to. Viņi nezina to.

E-121 Man šķiet, ka es redzu, skatoties no šejienes, tur otrā ielas pusē, tas droši vien ir baseins, tur šobrīd ir tās sievietes. Ja vien tā sieviete saprastu, ko viņa dara, bet viņa nezina to. Viņa ir kaila. Viņas ķermenis ir svēts. Viņa novelk tās drēbes, kurās viņu ietērpa Dievs, ādā, šai paaudzei. Viņa nepārtraukti to saīsina. Viņa ir kaila, aizbildinoties ar civilizāciju, augstāku izglītību, labāku civilizāciju, augstāku ētiku. Es gribu būt pārliecināts, ka tas patiešām tiek saprasts. Tas viss ir no velna un tiks iznīcināts, kad atnāks Kungs Jēzus. Tas tiks iznīcināts, pilnīgi viss. No tā nepaliks pāri pilnīgi nekas.

E-122 Un, ak, draugs, pa visu valsti, kamēr tu klausies mani šeit, Fīniksā, aizdomājies par šīm lietām! Šeit tu esi tām pakļauts. Lūk, Jēzus teica, ka: “Viņi pieviltu izredzētos, ja būtu iespējams.”

E-123 Pirmais gars bija...pirmais apsegs bija svēts apsegs, Svētais Gars, un viņai nebija jāskatās aiz tā. Bet, kad sātans sāka runāt ar viņu par zināšanām, viņai vienkārši vajadzēja pavisam nedaudz ieskatīties pasaulē.

E-124 Un tieši to ir izdarījusi viņas meita, draudze. Jūs gribat skatīties...jūs gribat ģērbties kā kāda kinozvaigzne, vai jauni puiši grib uzvesties kā Elvis Preslijs vai Pets Būns, vai...vai kāds no tiem cilvēkiem, darot to reliģijas vārdā.

E-125 Pets Būns ir no Kristus draudzes. Elvis Preslijs ir pentakosts. Divas demonizētas personības, kas ir iemetušas pasauli vēl lielākā haosā nekā Jūda Iskariots, kad viņš nodeva Jēzu Kristu. Viņi to nezina. Tie puiši to nezina. Man nav nekas pret tiem...tiem puišiem, vīriem; tas ir tas gars, kas to rosina.

E-126 Tikai pasper mazu solīti uz to pusi, atļauj tam ložņaugam tikai nedaudz kaut reizi ieķerties tajā kukurūzas apvalkā, un redzēsiet, kas notiks – tai kukurūzai ir beigas. Ak, jā, viņš ir to ieguvis. Un tieši tā tas arī būs. Tā notiks katru reizi. Ievai vajadzēja tikai vienu reizi nedaudz ieskatīties pasaulē.

E-127 Un atļaujiet man jums kaut ko pateikt, brāli un māsa. Pirmās Jāņa vēstules 2. nodaļas 15. pantā, ja vēlaties, mēs varam to izlasīt, Bībelē ir teikts: “Ja mēs mīlam pasauli vai pasaules lietas, tas ir tāpēc, ka Dieva mīlestības pat nav mūsos.”

E-128 Lūk, šis vārds nenozīmē zemi, tas ir grieķu vārds kosmoss, kas nozīmē “pasaules kārtība”. Ja mums patīk zemes...pasaules modes, ja mums patīk šīs dienas stils, ja mēs domājam: “Šis ir brīnišķīgs laiks, ak, mums ir visas tās lietas,” ja jūs tā domājat, tad tas ir tāpēc, ka jūsu domāšana ir nepareiza. To ir izkropļojis velns. “Jo, ja jūs mīlat pasaules kārtību un tagadējās pasaules lietas, tas ir tāpēc, ka Dieva mīlestības pat nav jūsos.” Atcerieties to. Ak, Dievs! Paskatieties, kur mēs ieskatāmies!

E-129 Šeit es vēlos tikai uz brītiņu apstāties un pastāstīt jums nelielu stāstiņu. Es klausījos kapelānu no Pirmā pasaules kara. Viņi bija nometuši...

E-130 Kā sātans pašā sākumā, kad viņš ienāca Ēdenes dārzā. Viņš nespēja izrakt tās sēklas. Viņš nevarēja tās iznīcināt. Bet viņš apsmidzināja tās ar indi, un tas deformēja to sēklu, tā nenesa pēc savas atbilstošās kārtas. Tas deformēja oriģinālo sēklu.

E-131 Un tieši to visas šīs reliģiskās programmas... Viņi joprojām ir Dieva dēli un meitas, bet tas tiek izkropļots. Viņi iet uz draudzi, gribēdami darīt pareizi. Mūķene nekad nestājas klosterī, lai kļūtu par sliktu sievieti. Kalpotājs nekad nemācās kādā skolā, lai kļūtu par sliktu vīrieti. Tu nekad nepievienojies draudzei un nepaspied roku, neieraksti savu vārdu grāmatā vai ko nu vēl tu dari savā draudzē, lai kļūtu par sliktu cilvēku. Tu dari to, lai kļūtu par labu cilvēku. Bet tā ir pievilšana, tā ir deformācija, lūk, kas to dara. Sātans apsmidzināja to. Saprotat? Dievam nekad nav bijis kādas organizācijas. Dieva Vārdā jūs neko tādu it nekur neatradīsiet.

E-132 Dievs ir mūsu organizācija, mēs esam organizēti Viņā, ķermenis, Dievā, debesīs. Tā tas ir. Mūsu vārdi ir Jēra dzīvības grāmatā. Ievērojiet.

E-133 Un, saprotiet, es zinu, ka tas ir ļoti bargi, bet es gribu, lai jūs vēl nedaudz paciešaties, lūdzu. Pasaules kara laikā... Piedodiet, ka es novirzos no manas tēmas.

E-134 Bet, lai uzsvērtu šo domu, es gribēju iedot jums savu analīzi par to, ko sātans izdarīja Ēdenē: izsmidzināja briesmīgu indi. Vai jūs gribētu zināt, ko viņš izsmidzināja? Es varu jums pateikt. Man ir tā formula, divi vārdi: neticība, kas ir pretēja ticībai; izsmidzināja neticību, šaubas. Un tās vietu ieņēma zinātne. Tur, kur ir tukšums... Tas iegāja sēklā, sātans piepildīja to tukšumu ar zināšanām un zinātni, un civilizāciju, un tas izkropļoja pilnīgi visu Dieva radību.

E-135 Es zinu, ka jūs domājat, ka es gribu nostādīt jūs sarežģītā stāvoklī, bet es taču esmu tur kopā ar jums. Un mēs visi esam šeit, lai mēģinātu noskaidrot, ko mēs varam darīt. Mēs nesakām šīs lietas, lai kaut kā izceltos. Mums ir jābūt godīgiem.

E-136 Mēs katrs tuvojamies tā ceļa galam, kad mums būs jāatskaitās par katru vārdu. Mēs zinām, ka tieši tagad mūsu balsis... Kad mēs piedzimstam, mūsu pirmais kliedziens tiek ierakstīts uz kādas lentes. Tas tiks atkal atskaņots tajā Tiesas Dienā. Pat drēbes, ko tu valkā, tiks parādītas tavā priekšā Tiesas Dienā. To ir atklājusi pat zinātne, caur televīziju. Redziet, televīzija nerada attēlu, tā tikai pārraida to. Jūsu drēbju krāsa, katra jūsu kustība, katra doma, kas ir tavā prātā, pilnīgi viss tiek saglabāts Dieva ierakstā. Un tas viss lielais ieraksts tiks parādīts tavā priekšā, katra tā neķītrā kleita, ko tu valkāji; katra reize, kad tu devies pie friziera, lai grieztu matus, ko tev ir devis Dievs. Tā tas notiks. Tu atbildēsi par to. Katra tava kustība, pat tavas sirds domas, kad tu to dari, tiks atskaņotas tavā priekšā. Kā jūs no tā izbēgsiet? “Kā mēs izbēgsim, tik dārgu pestīšanu nicinādami?” Saprotat? Mēs neizbēgsim. Katra kustība un sirds domas tiek ierakstītas citā dimensijā, pat krāsa tam apģērbam, ko tu valkā. Televīzija, krāsainā televīzija to skaidri pierāda, izvelk to un parāda to, saprotiet, un tas vienkārši ir citā dimensijā, kas nav tās trīs, kurās mēs dzīvojam. Saprotat?

E-137 Lūk, kā šī inde ir satriekusi draudzi, satriekusi zemi! Sātana inde uz tām sēklām ir izveidojusi tajās tukšumus un deformējusi tās. Vairāk un vairāk, viņš iekļūst dziļāk draudžu sirdīs un cilvēku sirdīs, un visur, zinātnē, zinātnē. Līdz tas ir nonācis līdz tam, ka cilvēce caur krustošanos... Es ticu, ka katrai sēklai būtu jānes pēc savas kārtas. Un cilvēces un augu, un visa pārējā krustošana ir novedusi mūs līdz tādam stāvoklim; mēs ņemam savu pārtiku no zemes, kuras dēļ mūsu ķermeņi ir kļuvuši hibridizēti, no tā mūsu prāts ir kļuvis pavisam... Lūk, ja mūsu ķermeņi brūk divdesmit līdz divdesmit piecu gadu vecumā deģenerētu šūnu dēļ, ko izraisa hibridizēta pārtika, vai tad nedeģenerējas arī mūsu smadzeņu šūnas? Vai tad arī tās nav šūnas? Lūk, kāpēc šeit pa ielu nesājas Rikijs savā forsētajā autiņā; kamēr Riketas, Elvitas un daudzas no tām, kā mēs viņas sauktu, staigā šeit puskailas cilvēku priekšā, mentāli mirušas, vairs nav nekāda priekšstata par pieklājību vai morāli.

E-138 Atpakaļ pie mana stāstiņa. Tas kapelāns sacīja, ka viņš bija tajā hospitālī, un teica, ka tajā teltī gulēja tik daudz puišu, daži... Viņš tikko kā bija ieradies. Viņš teica, ka viņš devās uz turieni, un kāds virsnieks pateica viņam, sacīja: “Kapelān, mēs gribam doties braucienā, lai paskatītos uz tiem laukiem.” Viņi bija bija nometuši to iprīta un hlora gāzi, kā to darīja tajās dienās.

E-139 Un teica: “Es devos uz turieni, brāli Branham,” teica, “tur nebija pat mizas uz kokiem, tur nebija pat zāles lapiņas. Tas bija Lieldienu rītā.” Viņš teica: “Tur bija daži veci, sasisti tanki, tam virsniekam bija tie jāuzskaita un jānosaka, vai ar tiem var vēl kaut ko darīt, blakus tam lielajam Argonas mežam.” Teica: “Kad es tur stāvēju viens pats,” teica, “es paskatījos augšup, sacīju: 'Ak, Dievs, tieši uz turieni viss virzās.’” Tā tas ir, tas viss tuvojas. Tur viss bija sadedzināts, it nekur nebija nekādas dzīvības, zāle bija izdegusi, koki no tām gāzēm...koki bija beigti; viss bija beigts, savērpies, nokarājies, kur to bija sacaurumojušas lodes un pārējais.

E-140 Vai tā nav šodienas pasaules ilustrācija, kad sātans izsmidzina savu neticību, savu sakrustošanu, savu zinātni, savas zināšanas! Līdz... Kā tas bija iesākumā, kad Dievs ielika Ādamu un Ievu tajā dārzā, tajā brīnišķīgajā paradīzē, kur nebija ne nāves, ne slimību, ne bēdu, un viss bija pilnīgā kārtībā, bet paskatieties, ko ir nodarījis sātana DDT insekticīds! Tā ir haosā. Tajā vairs nekas nav palicis.

E-141 Viņš sacīja: “Es sāku raudāt. Es devos atpakaļ, un manu uzmanību piesaistīja kāds akmens.” Sacīja: “Es vienkārši piegāju tur un paskatījos uz to akmeni, novēlu to. Zem tā akmens auga maza, balta puķīte, vienīgā lieta, kas bija palikusi dzīva, jo to bija aizsargājis akmens.”

E-142 Dievs, mana klints, pasargā mūs šodien, ak, Dievs, kad zinātnes un izglītības vārdā it visur lido šīs indes. Aizsargā mūs. Pasargā mani līdz tai dienai, ak, Dievs, tāda ir mana lūgšana. Lūk, es ceru, ka ikviens no mums ir zem tās klints, Kristus.

E-143 Es tikko kā sludināju, daudzi no jums to dzirdēja. Es pastaigājos pa mežu medīdams, un mani kaut kas pamudināja pagriezties. Es paskatījos, un tur gulēja tukša cigarešu kārba jeb paciņa, vai kā nu to sauc. Un tā ir tā kompānija... Es nedomāju, ka man vajadzētu nosaukt tās vārdu, bet tai tabakas kompānijai bija...viņiem ir sauklis: “Domājoša cilvēka filtrs, smēķējoša cilvēka gaume.”

E-144 Es turpināju iet uz priekšu mazliet tālāk mežā, bet kaut kas mani pamudināja: “Atgriezies pie tās cigarešu paciņas.”

E-145 Es nodomāju: “Debesu Tēvs, es dodos pie tā koka, kur vienu rītu Tu izrunāji tās vāveres un tās uzradās. Kāpēc lai Tu aicinātu mani atpakaļ?”

E-146 Bet kaut kas sacīja: “Tev svētdien ir paredzēta svētruna. Uz tās ir uzrakstīta tava tēma.”
Es nodomāju: “Uz cigarešu paciņas?” Es devos atpakaļ.

E-147 Un es sāku aizdomāties: “Domājoša cilvēka filtrs,” tā tik ir pievilšana! Ja tas cilvēks būtu domājošs cilvēks, viņš vispār nesmēķētu. Bet, redziet, cilvēki uz tā uzķeras.

E-148 Man šķiet, tas bija pirms diviem gadiem, kad es piedalījos vienā no saietiem, es devos uz vispasaules izstādi, kas notika rietumu piekrastē. Un tur bija Jula Brinera fotogrāfija un daudzu citu. Un zinātnieki, daudzi no viņiem, bija sapulcējušies vienā telpā, lai runātu par smēķēšanas kaitīgumu. Un viņi uz marmora virsmas uzpūta cigarešu dūmus, un ar mazu vates kociņu no turienes paņēma nikotīnu un uzsmērēja to uz muguras žurkai, un viņi ielika to būrī, un pēc septiņām dienām tā bija tik pilna ar vēzi, ka pat nevarēja pastaigāt. Saprotat? Viņš teica... Izlaida to caur ūdeni un teica: “Filtrs!”

E-149 Sacīja: “Filtrs? Nekā tāda nav.” Sacīja: “Jūs...” Lūk, tie ir paši zinātnieki. Un viņi teica: “Jums nevar būt dūmu, ja jums nav darvas. Darva taisa dūmus.”

E-150 Un tas ir tikai un vienīgi triks, lai pārdotu vairāk cigarešu, kad tas... Ja es... Es ceru, ka jūs nedomājat, ka es esmu zaimotājs vai fanātiķis. Tas ir ļaunais gars cilvēkā, kas liek viņam smēķēt, lai sevi nogalinātu. Kad viņam vajag nikotīnu no vienas cigaretes, lai apmierinātu savu tieksmi, tagad tā kompānija nāk ar šo maldinošo triku un saka: “Domājoša cilvēka filtrs.” Viņam vajadzēs izsmēķēt četras vai piecas cigaretes, lai uzņemtu sevī tikpat daudz darvas (lai sevi apmierinātu), kā viņš darīja ar to vienu. Amerikāņi pārdod nāvi saviem brāļiem un māsām! Es to nesaprotu.

E-151 Un tomēr tad es aizdomājos: “Bet ir tāds domājoša cilvēka filtrs, kas ir pareizs.”

E-152 Lūk, ja cilvēks smēķē, atcerieties, tas rada smēķējoša cilvēka gaumi. Tātad, ja tu nevari iegūt...remdēt slāpes pēc dūmiem, kamēr tu nedabū tos dūmus iekšā, tu dabū...ir jāparādās garšai, tā ka tu izsmēķē četras vai piecas cigaretes un maksā par to vairāk nekā tad, ja tu izsmēķētu vienu parastu cigareti. Redziet, tas ir triks, pārdošanas triks, kas maldina cilvēkus, amerikāņus. Kad es domāju par Velī-Fordžas ciemu, par Džordžu Vašingtonu, kuram divas trešdaļas karavīru tajā aukstajā dienā bija bez apaviem kājās, lai mums būtu tāda ekonomika, kāda mums ir šodien! Un pēc tam amerikāņi pārdod amerikāņiem, saviem brāļiem un māsām, nāvi, ar viltus trikiem, netīras peļņas, visa ļaunuma saknes dēļ. Kāre, mīlestība uz naudu. Pilnīgi viss ir sajucis prātā, nesaprotot, ka pilnīgi tas viss iznīks! Bet, ja tu neievilksi dūmus, tu nesajutīsi to garšu.

E-153 Tad es nodomāju: “Ir taču domājoša cilvēka Filtrs.” Domājoša cilvēka filtrs! Un es paņēmu tēmu: “Domājoša cilvēka filtrs rada svēta cilvēka gaumi.”

E-154 Tā ka es nodomāju, ka mūsu konfesijas ir darījušas daudz ko tamlīdzīgu, uzņem cilvēkus un sauc sevi par kristiešiem, kas dzīvo, kā vien vēlas. Kāpēc? Viņi iegūst vairāk cilvēku savā konfesijā vai organizācijās. Mēs iegūstam, ka atnāk vairāk, jo mēs ļaujam viņiem ienākt ar to, šito un to, un jebko. “Tam nav nekādas nozīmes, lai tikai viņi ieraksta savu vārdu tajā grāmatā un saka, ka ir kristieši. Tas arī viss. Ak, 'jūs esat glābti ticībā’. Jums ir jātic.” Arī velns dara to pašu. Jā.

E-155 Tev ir jāpiedzimst no augšas, un tas atnāk caur Dieva Filtru! Lūk, domājoša cilvēka filtrs pastāv. Es turu To savā rokā. Tas neradīs konfesionālu garšu, bet tas pavisam noteikti apmierinās svēta cilvēka gaumi, ziniet.

E-156 Kā gan sieviete ar īsi apgrieztiem matiem varētu iziet cauri šim Filtram? Kā gan sieviete šortos vai biksēs varētu iziet tam cauri, ja Bībelē ir teikts: “Dievam tā ir negantība, ja sieviete uzvelk apģērbu, kas piederas vīrietim.” Un kā gan varētu vīrietis, kurš kaut ko no sevis iedomājas, iziet ārā, tērpies kā sieviete, ļauj augt saviem matiem kā sieviete, tie lien acīs, ar šādi ielakotu ponija frizūru? Viņš valkā savas sievas apakšveļu. Viņa valkā viņa virsdrēbes. Domājoša cilvēka filtrs? Domājošs vīrietis tā nedarīs, un arī domājoša sieviete tā nedarīs. Dieva Vārds neļaus iziet tam cauri.

E-157 Nekas tāds nevarētu izfiltrēties caur šo Vārdu. Tas ir Svētais Gars, un tas ienes Vārdu tevī, un tas rada svēta cilvēka gaumi.

E-158 Paskatieties šodien: Riketa uz ielas, Dievs viņai ir devis skaistu, brīnišķīgu ķermeni, bet sātans to izmanto. Un viņa apģērbsies tik amorāli, nesaprotot, ka varbūt pēc nedēļas viņa jau pūs kapā.

E-159 Nesen es šeit gāju pa ielu. Es sludināju Dieva asambleju saietā rietumu piekrastē, Dienvidrietumu Bībeles skolas sanāksmē. Pa ielu gāja kāda lēdija īsajā...tajā īsajā tērpā, bikini, kā nu jūs to saucat, ar īsiem matiem uz pieres, kovboja cepurē un zābakos. Es gāju pa ceļu. Es nodomāju: “Nabaga meitenīte, kādas mātes un tēva bērns, kas bija ielikta šeit, lai kļūtu par Dieva meitu, bet ir kļuvusi par ēsmu velna slazdā.” Es nodomāju: “Varbūt es vienkārši pagriezīšos un paiešu atpakaļ, un pateikšu tam bērnam.” Izskatījās, ka viņa ir aptuveni manas Sāras vecumā, apmēram septiņpadsmit vai sešpadsmit gadus veca, kaut kā tā. Es nodomāju: “Nē, labāk nē. Es vienkārši turpināšu iet pa ceļu un lūgšu par viņu. Citādāk kāds redzēs, ka es apstājos un runāju ar viņu, labāk es to nedarīšu.”

E-160 Lūk, un paklausieties, Dieva dēli, jūs atrodaties tādā pašā situācijā: šīs šodienas Jezabeles spēlējas ar jums, bet domājošs cilvēks vispirms padomās. Viņa var būt ļoti skaista, var būt tā, ka: “Es varētu ar viņu saieties,” bet tas maksās tev tavu dvēseli, puis; tāpat arī meitenēm attiecībā uz tiem Rikijiem! Domājoša cilvēka filtrs rada svēta cilvēka gaumi.

E-161 Jūs, precētie vīri, kad jūs redzat tādas sievietes uz ielas, jūs, Dieva dēli, vai tad jūs nesaprotat, kas notika pašā sākumā? Kad pirmsplūdu pasaulē zinātne bija padarījusi sievietes tik skaistas, ka Dieva dēli ņēma cilvēku meitas (nevis Dieva meitas), un Dievs nekad to neaizmirsa. Viņi iznīcināja pilnīgi visu; zinātne, skaistāk. Mēdza būt, ka... Ievērojiet, ka sieviešu skaistuma pieaugšana pēdējās dienās ir beigu zīme; Dievs ir to pierādījis. Tāpēc lietojiet domājoša cilvēka Filtru, jums būs svēta cilvēka gaume. Tas maksās jums jūsu ģimeni. Tas maksās jums jūsu pozīciju. Tas maksās jums visu, kas jums ir, un turklāt – jūsu dvēseli! Tas sagraus jūsu ģimeni. Var izrādīties, ka cits vīrietis audzinās jūsu bērnus vai cita sieviete audzinās jūsu bērnus.

E-162 Paņemiet domājoša cilvēka filtru, tas radīs svētas sievietes gaumi. Kad tu dodies pie friziera vai kur citur, un viņi saka tev: “Zini, tev sāpēs galva.” Paņem domājošas sievietes filtru, to, ko saka Bībele, saprotiet, un tad aizgriezieties prom no tā. Saprotat? Nedariet to.

E-163 Es esmu jūsu brālis, un es jūs mīlu. Man nav nekā pret jums. Dievs zina. Un tieši tas man liek sacīt to, ko es saku – jo tā ir Dieva mīlestība pret jums. Ja kāds cilvēks tur iznāktu un neko tev nepateiktu, ja tavs mācītājs ļauj tev nīkt un šādi uzvesties, tad viņš tevi nemīl. Viņš nevar tevi mīlēt. Es negribētu šāda veida mīlestību pret sievietēm. Es vēlos, lai man būtu svēta gaume priekš manas māsas. Es vēlos, lai viņa patiešām būtu mana māsa. Nevis, ka kāds var teikt...kāds runā par to, cik viņa ir skaista un kāda viņa ir, un tām seksa karalienēm: “Viņa iet uz manu...” Hm-hm. Nē! Es gribu, lai viņa ir lēdija!

E-164 Ak, Kungs, pasargā mani zem tās klints. Jā. Vēstule Efeziešiem 5:26, ir tikai viens veids, kā iziet cauri tai Klintij, un tas ir “mazgājoties šķīstīšanas ūdeņos caur Vārdu”. Tā tas ir.

E-165 Lūk, neļaujiet tam velnam apsmidzināt jūs ar savu izglītību. Nē, nē. Tas nobeigs tavu ietekmi. Neļauj velnam paņemt šo: “Nu, es piederu tai draudzei, kurai piederēja mana māte, mans tēvs, mana vecmamma.” Neļauj velnam tevi ar to apsmidzināt. Bībelē jau ir pateikts, septiņos draudzes periodos un pārējās vietās, ka tas viss ir pagrimis! Tā tas ir. Tas viss ir samaitāts. Tas viss ir pūstoša rēta. Neļaujiet viņam jūs apsmidzināt, sakot: “Nu, tā ir augstāka ētika. Mēs esam labāk izglītoti, nekā mēs bijām senajos laikos.” Neļaujiet velnam uzlikt to uz jums. Es esmu jums parādījis visu viņa civilizācijas, izglītības un zinātnes programmu. Viņš ir dabūjis to iekšā draudzē, bet neklausieties tajā. Nebāziet savu galvu iekšā tajos neķītrajos televizoros un pārējā!

E-166 Mūsu tekstā ir teikts: “Netopiet līdzīgi, bet esiet pārveidoti.” Nevis iet un sacīt: “Svētdien es tiku iesvētīts.” Nē. Ienāc un esi pārveidots tieši tagad, pārveidots no tā, kas tu esi, uz to, ko Dievs vēlas, lai tu būtu.

E-167 Lūk, tas ir atkarīgs no tā, kāda sēkla ir tevī. Ja tevī ir ielikta intelektuāla, izglītības sēkla, tad tā var izdarīt tikai vienu, izkropļot tevi, tas arī viss, kā Dieva dēlu vai meitu. Tas ir vienīgais, ko tā var izdarīt. Cilvēki šodien, kad es paskatos, viņi izturas tā, it kā viņi vispār neticētu, ka ir Dievs.

E-168 Piedodiet par šo izteicienu. Ja tas aizskāra kāda jūtas, es to negribēju. Pirms pāris svētdienām mana meita pasauca mani pie televizora, lai skatītos kādu reliģisku dziedāšanu. Tā ir svētdienas rītos. Es gribēju paklausīties Orala Roberta raidījumu, tāpēc pateicu viņiem, lai viņi mani pasauc. Teica: “Paklausies to, tas ir lielisks dziedājums.” Tur stāv mans dēls, arī viņš pateica man par to. Un es ieslēdzu to ierīci...

E-169 Mēs īrējam vietu pie kādas sievietes, kurai mājās ir televizors. Es negrasos ko tādu turēt savās mājās. It nemaz. Es negribu, lai tā lieta būtu manā mājā. Es to sašautu ar savu šauteni. Es negribu, lai man būtu kaut kas kopīgs ar to ļauno lietu. It nemaz! Bet paņēma...

E-170 Atļaujiet man teikt par jums, arizonieši. Jūs nesen redzējāt tos skolu aptaujas rezultātus, vai ne? Astoņdesmit procenti bērnu Arizonas skolās cieš no mentālas atpalicības, sešdesmit septiņi procenti no tiem – tādēļ, ka skatās televizoru. Kā tad ar to?

E-171 Tad jau labāk izmantot savu šauteni! Saprotat? Lūk, neļauj velnam apsmidzināt tevi ar to. Nekādā gadījumā. Lūk, cilvēki, kā jau es teicu, cilvēki izturas tā, it kā viņiem vispār nebūtu jāstājas tiesas priekšā.

E-172 Šie zēni un meitenes, viņiem tur bija viena indiāņu ģimene un kas tik vēl ne. Man šķiet, ka tā tipa vārds bija misters Pūls, kurš tur ir galvenais. Un es nekad nebiju redzējis tik mūsdienīgu ņirgāšanos par draudzes dziesmām, tas, kā viņi tās izpildīja; tur stāvēja bariņš Rikiju, kratīdami savas rokas augšup un lejup.

E-173 Es biju ļoti pateicīgs par to jauno cilvēku šeit šorīt, kurš dziedāja, izskatījās pieklājīgi, kā īsts vīrietis. Man tas patīk. Kad jūs...jūs uzņēmēji reizēm šeit atvedat tādu Rikiju bariņu, kas stāv šeit, bļaustās un trokšņo, un aiztur elpu, līdz viņu seja kļūst zila; tā nav dziedāšana, viņi vienkārši taisa daudz zinātniska trokšņa. Dziedāšana ir “melodija no sirds”.

E-174 Un es nodomāju: “Cik žēl! Kāds tas ir kauns! Kā viņi reliģijas vārdā rīkojas tā, it kā Dieva nebūtu!” Nesen kāds pateica vienam puisim, kurš satiekas ar manu meitu. To pateica kāds kristīgs puisis, izteica dzēlīgu piezīmi par Ādamu un Ievu, teica: “Ieva pastaigājās pa to dārzu, sacīja: 'Bērni, vai jūs redzat tur to koku?’ Teica: ‘Tieši tur jūsu māte izēda mūs no mājas un nama.'” Vai varat iztēloties, ka tāds, kas skaitās stingrs kristietis, paņem apsolījumu un Dieva Vārdu un iemet to cūku kūtī! Viņi izturas tā, it kā viņiem nebūtu jānāk tajā Tiesā. Taču Dievs uzrādīs tajā tiesā visu apslēpto. Viņi rīkojas tā, it kā Dieva nebūtu.

E-175 Es negribu viņus saukt par bezprāšiem, jo Bībele saka, ka bezprātis...nav pareizi. Jēzus teica, ka tā nav. “Nesauciet nevienu par bezprāti.” Bet Psalmos 14:1: “Bezprātis savā sirdī sacīja: 'Dieva nav.'” Saprotat? Viņi...viņi nav... Es negribu viņus saukt par bezprāšiem, bet viņi rīkojas tā, it kā viņi tādi būtu. Viņi tā rīkojas.

E-176 Tātad jūs redzat, kur mēs esam šodien; it kā Dieva nebūtu. “Es piederu draudzei! Un viņi visi...pilnīgi viss, Bībele, ir viens liels joks. “Mūsu draudze zina, kur viņi iet!” Jā... [Pārtraukum lentes ierakstā-Tulk.] ...pa taisno uz elli, tieši tā. Iet pa savu ceļu, lejup caur zinātni un izglītību, teoloģiskiem semināriem un tā tālāk, kas dzen viņus pa šo ceļu. Svētajam Garam nav nekādas iespējas iedot kādu atklāsmi par jebko, semināri to jau sen ir nogriezuši.

E-177 Mūs ir jāved Svētajam Garam, nevis kādam semināram, nevis bīskapiem un uzraugiem, un tā tālāk. Mūsu līderis ir Svētais Gars.

E-178 Tieši tāds cilvēks bija Kains. Viņš tik tiešām bija ļoti reliģiozs. Nu, ja reliģija ir viss, kas tev ir nepieciešams, tad Dievs bija netaisnīgs, nosodot Kainu. Jo viņš bija reliģiozs, viņš bija tikpat reliģiozs un patiess kā Ābels. Lūk, atcerieties, viņš domāja par Dievu, viņš pielūdza Dievu, viņam bija draudze, viņš uzcēla altāri, viņš pienesa upuri, viņš lūdzās, viņš pielūdza, bet viņš tika noraidīts. Nebija svarīgi, cik... Tāds bija arī Ēzavs. Saprotat?

E-179 Reliģija, saprotiet, ir sātana bizness; nevis pilnībā visu iznīcināt, bet tikai apgānīt to. Tas arī viss. Viņš negrasās visu pilnībā iznīcināt. Ak, ne jau komunisti, nē, nē, antikrists nav komunisms. Bībelē ir teikts: “Tas pieviltu pat izredzētos, ja tas būtu iespējams.” Pievērsiet uzmanību nevis dzelzs priekškaram, bet purpura priekškaram. Hm-hm.

E-180 Un, ievērojiet, Kains atnāca pielūgt, bet viņā bija nepareizā sēkla, čūskas sēkla. Čūskas šņākšana bija atskanējusi virs viņa, jo viņš bija sievas sēkla. Viņš zināja Dieva pilnīgo gribu, bet atteicās to darīt. Vai jūs to zinājāt? Sātans zina Dieva gribu, bet viņš vienkārši atsakās to darīt.

E-181 Ievērojiet, viņš bija redzējis, ka Dievs apstiprina Ābela vēstījumu. Lūk, es gribu, lai jūs padomājat, tagad uz brītiņu pielietojiet savu domājoša cilvēka filtru. Ābela pareizais vēstījums, kuru Dievs apstiprināja, ka tā ir patiesība! Vai tagad jūs sākat saprast? Hm-hm. Ābela vēstījums bija pieņemts, un Kains redzēja to un zināja, ka Dievs ir apstiprinājis to vēstījumu pareizā veidā. Bet viņš vienkārši nespēja to izdarīt. Viņa lepnums atturēja viņu no tā. Tieši tā, viņa lepnums atturēju viņu to izdarīt. Viņš redzēja, ka Dievs apstiprināja to vēstījumu.

E-182 Izskatās, ka tā tas ir šobrīd, cilvēkiem ir tik grūti pazemoties Dieva Vārda priekšā. Viņi...viņi vienkārši negrib to darīt. Viņi pazemosies draudzes mācības priekšā, protams, bet ne Dieva Vārda priekšā.

E-183 Ja jūs vēlaties to atrast, tad paskatieties... Man te ir Rakstu vietas, uz kurām es tagad atsaucos. 1. Mozus 4:6 un 7, Dievs sacīja Kainam, sacīja: “Kāpēc tavs vaigs raugās tik nikni? Kādēļ tu staigā apkārt tik dusmīgs? Tu tikko dzirdēji vēstījumu, kas tevi sarūgtināja.” Sacīja: “Nu, kādēļ tu to visu dari? Kāpēc tava seja ir tik nikna, vai tāpēc, ka Es neatnācu uz tavu draudzi? Tad kāpēc tu to izdarīji?”
Vai jūs izmantojat domājoša cilvēka filtru? Saprotat?

E-184 Vai arī: “Kāpēc ne... Kāpēc tu skaties šādi?” Sacīja: “Ja tu darīsi labi, tad ej un dari, kā tur dara tavs brālis, Es tevi pieņemšu un svētīšu. Es izdarīšu tev to pašu.” Bet viņš vienkārši nespēja to izdarīt. Viņš sacīja: “Lūk, ja tu to nedari, tad neticības grēks ir pie durvīm.”

E-185 Lūk, kad viņi mums saka: “Brīnumu dienas ir beigušās,” viņi redz, ka tas ir tik nevainojami pierādīts un apstiprināts, saprotiet, visas tās lietas, ko Dievs apsolīja, ka Viņš darīs pēdējās dienās no Atklāsmes 10. nodaļas un Maleahijas 4. [3.] nodaļas, visas tās lietas, kas ir tik nevainojami pierādītas; kas par lietu, brāļi? Kur ir problēma, saprotat?

E-186 Ja viņi to nedara, tad neticība, kas ir grēks... Ir tikai viens grēks, un tā ir neticība. Tā tas ir. Jūs neesat nosodīti par dzeršanu, smēķēšanu, tabakas košļāšanu, šortu valkāšanu, lai ko jūs darītu. Nē, tas nenosoda jūs. Bet tāpēc, ka jūs neticat. Ja jūs ticētu, jūs to nedarītu. Saprotat? Ticīgs cilvēks to nedara. Viņš lieto domājoša vīrieša filtru, saprotiet, vai domājošas sievietes filtru, vienu vai otru. Labi. Bet, saprotiet, grēks ir pie durvīm.

E-187 Tagad paskatieties, ko tas izdarīja Kainam, un tas pats notiks arī šodien. Tas lika Kainam aiziet prom, apzināts grēcinieks. Viņš apzināti bija nepaklausīgs. Tas pats notiks ar katru cilvēku. Apzināti nepaklausīgs pēc tam, kad viņš bija redzējis, ka Dievs tik ļoti apstiprināja Ābela vēstījumu, ka tā ir patiesība, bet atteicās to darīt. Izdarīja to pašu toreiz. Tad viņš šķērsoja robežlīniju.

E-188 Ir līnija, kuru tu vari šķērsot. Jūs to zināt, vai ne? Lūk, kalpotāji, gan šeit klātesošie, gan tie, kas klausās pa telefonu visā valstī, kur notiek šī translācija, vai jūs to saprotat? Kad jūs redzat, ka tas ir Rakstos, bet jūs negribat to darīt, Dievs ne vienmēr... Viņš... Ak, jūs turpināsiet, būsiet svētīti. Tāpat bija ikviens Izraēlā, viņi tā arī dzīvoja tuksnesī, audzināja savus bērnus, labību un bija svētīti, un viss pārējais, bet “ikviens no viņiem bija mūžīgi nošķirts no Dieva”. Tā sacīja Jēzus. Ak, jā, Dievs turpinās tevi svētīt, bet ar tevi ir cauri. Protams. Tieši to saka Bībele, lūk, tieši to Viņš teica. Ievērojiet, jūs varat šķērsot robežlīniju. Vai jūs tam ticat? Kains to izdarīja.

E-189 Atvērsim to uz brītiņu, man ir Ebrejiem 10:26. Paskatīsimies, vai es varēšu to ātri atrast. Grāmata Ebrejiem 10. nodaļa un, man šķiet, 26. pants. Man tas ir šeit izrakstīts. Tikai brītiņu, lūdzu, esiet ar mani pacietīgi, un vienkārši izlasīsim to uz brītiņu. Labi, te nu tas ir.
Jo, ja mēs pēc patiesības atziņas saņemšanas apzināti grēkojam, tad neatliek vairs upuris par grēkiem,
bet gan briesmīga tiesas gaidīšana un uguns karstums, kas aprīs pretiniekus.

E-190 Tas ir TĀ SAKA DIEVA SVĒTAIS VĀRDS. Ja mēs apzināti neticam pēc tam, kad esam to redzējuši un to dzirdējuši, tad mēs esam šķērsojuši to līniju. Par to vairs nekad nebūs piedošanas, tu esi šķērsojis to līniju.
“Ak,” jūs teiksiet, “Dievs joprojām mani svētī.” Ak, jā.

E-191 Atcerieties Izraēlu uz pierobežas, kad Dievs deva viņiem apsolījumu tur svētajā zemē...tajā zemē; tā bija laba, tur bija piens un medus. Un, kad Mozus sūtīja Kālebu, Jozuu un tos izlūkus, lai tie dodas uz turieni, izpēta to zemi, un viņi atnesa acīmredzamus pierādījumus, desmit no viņiem sacīja: “Mēs nevaram to izdarīt, mēs neesam spējīgi, paskatieties uz tām grūtībām, mēs kļūsim par fanātiķiem, mums ir šīs mazās lietiņas, ar kurām mēs varam cīnīties, paskatieties, kas ir viņiem, mēs...mēs nevaram to izdarīt, mēs neesam spējīgi to izdarīt.”

E-192 Jozua un Kālebs sacīja: “Mēs esam vairāk nekā spējīgi to izdarīt! Dievs deva apsolījumu.”

E-193 Un, atcerieties, viņi pagriezās atpakaļ. Tas bija Kadeš-barneā. Un viņi pagriezās atpakaļ un kļuva par klejotājiem tuksnesī. Un ikviens no viņiem nomira un ir mūžīgi pazudis. Tā sacīja Jēzus.

E-194 Nepārkāpiet šo atdalošo līniju, saprotiet. “Kad tu zini darīt labu, bet nedari to, tas tev ir grēks.”

E-195 Israēls izdarīja to pašu. Pēc tam, kad viņi bija redzējuši, ka Mozus ir apstiprināts, viņi ļāva Bileāmam sevi apsmidzināt, šo dārgo, apstiprināto sēklu. Mācītāj, nekad neko nesaki pret šo Vārdu. Paskatieties uz Bileāmu, viņš bija pravietis, un viņš redzēja apstiprināto Dieva sēklu. Bet savas lielās konfesijas, kurā viņš dzīvoja, ietekmēts, Moābs redzēja to klejotāju pūli, kas nāca cauri tai zemei, viņš tos apsmidzināja un sacīja: “Nu, pagaidiet mirklīti. Mēs visi esam kristieši. Mēs visi esam ticīgie. Nu, mums un jums ir vieni un tie paši tēvi. Vai tad mēs neesam Lata bērni? Vai tad Lats nebija Ābrahāma brāļadēls? Vai mēs visi neesam vienādi? Apprecēsimies viens ar otru.”

E-196 Un Israēls, tāpat kā Ieva Ēdenes dārzā, ļāva sātanam sevi apsmidzināt, viņš apsmidzināja arī Israēlu caur viltus pravieti. Kaut arī ar viņiem kopā bija īstais pravietis ar apstiprinātu Vārdu. Bet viņš tos apsmidzināja ar intelektuālo zināšanu saprašanām. Padomājiet par to. Lūk, tas nekad netika piedots, šis grēks nekad netika piedots.

E-197 Sēklas sapuva turpat savā pienākumu izpildē, ceļā uz apsolīto zemi. Ikviena no tām gāja bojā un sapuva turpat draudzē, pildot savu pienākumu, sekojot Dievam. Un ļāva sātanam apsmidzināt sevi ar to intelektuālo pesticīdu, izglītojošiem, intelektuāliem priekšstatiem, sakot: “Nu, mēs visi esam vienādi, mēs visi esam Dieva bērni.” Nē, jūs neesat! Bet viņš ļāva šim viltus skolotājam apsmidzināt viņus ar to intelektuālo priekšstatu, kāds viņam bija par to.

E-198 Un tieši tāpat, kā šobrīd dara ekumeniskā padome, saprotiet, to pašu: “Nu, mēs visi apvienosimies vienā milzīgā organizācijā.” Visa jūsu organizatoriskā sistēma ir no velna. Bībelē to sauc par zvēra zīmi. Pavisam drīz man būs grāmata par to, ja Tas Kungs dos.

E-199 Ievērojiet, Noasa dienās, redzot Vārdu, kas tiek būvēts kuģošanai... Lūk, atļaujiet man šeit izteikt nelielu piezīmi: Vārds tika likts kopā, lai tiktu pārveidots no zemes uz debesīm. Viņi redzēja tā visa celtni, bet ar saviem intelektuālajiem priekšstatiem viņi smējās pravieša Noasa sejā, kad viņš pravietoja par beigu laiku. Bet kas bija... To celtni veidoja Dieva Vārds, kas no iekšpuses un ārpuses bija nodarvots ar lūgšanu un ticību. Kad sāka līt lietus, visi reliģiju intelektuālie priekšstati nomira un sapuva turpat iekš...turpat viņu draudzēs, turpat uz zemes. Bet tas šķirsts peldēja virs tā visa. Zinātniski apsmidzinātā sēkla sapuva dievišķā soda laikā.

E-200 Ko mēs galu galā cenšamies darīt: vai mēs cenšamies nostiprināt savu draudzi, vai arī mēs cenšamies nostiprināt Dieva Vārdu? Ko mēs cenšamies darīt? Ko mēs cenšamies panākt? Vai mēs cenšamies atvest cilvēkus atpakaļ Šajā? Ko šī varenā Ieva cenšas darīt šeit šajās pēdējās dienās, šī draudze Ieva?

E-201 Brāli, man tūlīt pat būs jābeidz, jo kļūst jau pārāk vēls. Iedodiet man vēl tikai kādas piecpadsmit minūtes, un es apstāšos pie šīm te Rakstu vietām. [Kāds brālis saka: “Protams, turpini.”–Tulk.] Jā. Labi. Es zinu... Nu, cilvēki droši vien gribētu šeit ienākt un te uzkopt. Bet šķiet, ka man...man ir grūti apstāties. Es pasteigšos. Labi.

E-202 Paskatieties, šī varenā, zinātniskā, izglītotā, hibridizētā Ieva šodien, saukta par draudzi, ko viņa cenšas darīt? Vai viņa cenšas paaugstināt Dieva Vārdu un ļaut cilvēkiem darīt tā, kā viņi dara? Viņi neizmanto domājoša cilvēka filtru jeb Dieva filtru. Paskatieties, ko viņi rada. Viņi paaugstina sevi. Draudze ir savā izkropļotajā zināšanu sēklas programmā, un ir panākusi, ka visa cilvēce ir zinātniski nezinoša attiecībā uz Dieva Vārdu. Lūk, es.. Uztveriet šī piezīmes, es vairs pārāk ilgi pie tām neaizkavēšos, lai pabeigtu. Zinātniski nezinoši! Laikā, kad Dievs tepat uz zemes dara tās lietas, ko Viņš dara saskaņā ar Savu apsolīto Vārdu, bet viņi ignorē to un aiziet prom, jo ir viņi zinātniski nezinoši. Zinātniski nezinoši!

E-203 Es tad pasmaidīju, jo brālis Viljamss šeit uz papīra lapas uzrakstīja: “Tu vari runāt par to visu pēcpusdienu,” apmēram tā. Bet... Es esmu par to pateicīgs, tas ir patiešām jauki. Saprotat?

E-204 Bet cilvēki apzināti grēko. Tas ir ievedis visu draudzes pasaules sistēmu šodien apzinātā grēkā pret Dievu. Nu, pat parasta pieklājība pierādīs jums, ka tā ir taisnība. Labi. Iekāres apsegs ir darījis aklas viņas acis pret Dieva Vārdu, un viņa atkal izrādās kaila. Jūs zināt, Dievs sacīja Atklāsmes 3. nodaļā: “Atnāc, nopērc no Manis acu ziedi, lai tavas acis atvērtos.” Saprotiet, acu ziede ir Viņa Vārds.

E-205 Ziniet, viņi saka: “Nu, tas vīrs studēja četrdesmit gadus, lai iegūtu savus grādus. Viņam ir B.L.D., D.D. grādi un viss kas tāds.”

E-206 Vai zināt, ko par to teica Jēzus? Viņš teica: “Lai cilvēks noliedz sevi.” Pāvils to izdarīja.
Jūs teiksiet: “Ne jau to tas nozīmē.”

E-207 Nu, tad kāpēc tā rīkojās Pāvils? Viņš sacīja: “Es nekad nenāku pie jums ar vilinošiem cilvēciskas gudrības vārdiem, jo jūs liktu savas cerības uz to. Bet es nāku pie jums Svētā Gara spēkā un izpausmēs, lai jūsu vārds būtu...lai jūsu ticība balstītos uz Dieva Vārdu, nevis uz gudrības izpausmēm.”

E-208 Izskatās, ka cilvēki ir zaudējuši savu vispārējo pieklājību un pieticību. Viņi vairs nav tādi, kādi bija agrāk. Agrāk, kad pravietis teica: “TĀ SAKA TAS KUNGS,” cilvēki trīcēja. Jā, viņi noteikti tā darīja. Cilvēki rīkojās, jo viņi bija nobijušies. Bet tagad viņi ir zaudējuši jebkādas bailes no tā. Viņi nebaidās no Dieva.

E-209 Salamans sacīja: “Dieva bijība ir gudrības sākums,” tikai tās sākums.

E-210 Bet pravietis var runāt TĀ SAKA TAS KUNGS, un cilvēki saka: “Muļķības!” Saprotiet, viņiem vairs nav nekādas cerības. Tas ir... Viņi saka: “Nu, mēs esam gudri. Mēs esam intelektuāļi, mums nav jāpieņem tādas blēņas! Mēs zinām, par ko runājam!”

E-211 Ir arī tāds vecs sakāmvārds: “Muļķi pastaigājas ar naglotiem zābakiem tur, kur eņģeļi baidās spert soli.” Protams.

E-212 Un tā, kas ir tā pārveidošana? (Ātri.) Kā mēs to iegūstam? Kas paveic pārveidošanu? To dara Dievs caur Sava Vārda Garu. Viņš pārveido. Viņš iestāda Savu sēklu, uzmet uz tās Savu Garu, un tā atnes rezultātu. Viņa Svētais Gars pārveido šo sēklu-Vārdu par to, lai tā tiktu apstiprināta pēc savas kārtas.

E-213 Kāda veida sēkla esi tu, tas precīzi parāda, kas ir tevī. Jūs nevarat to noslēpt. Lai kas tu nebūtu iekšpusē, tas parādās arī ārpusē. No tā vienkārši nevar izvairīties. Jūs nevarat padarīt koku par to, kas tas nav. Saprotiet, tā tas būs. Svētais Gars pārveido to sēklu, kas ir tur iekšienē. Lai kāda nebūtu tā sēkla, tas pārveidos to. Ja tā ir ļauna, tā atnesīs ļaunumu. Ja tā ir liekulīga, tā atnesīs liekuli. Ja tas ir īstens Dieva Vārds, tā atnesīs īstenu Dieva dēlu vai meitu caur domājoša cilvēka filtru. Kad tā sēkla uzdīgst, tā iziet caur to, tā atnes Dieva dēlu un meitu.

E-214 Kādu dienu, kad pasaule atradās haosa tumsā, Dievs... Tagad klausieties uzmanīgi, jo mēs vairs nerunāsim...vēl tikai nedaudz. Skatieties. Kādu dienu, kad pasaule atkal bija visvisādās reliģijās, roku, krūžu mazgāšanā, dažādu ietērpu un cepurīšu nēsāšanā un tā tālāk, tā atradās pilnīgā haosā. Īstenais Dieva Israēls bija tik ļoti atkritis no Dieva likumiem un statūtiem, ka Jēzus sacīja: “Jūs ar savām tradīcijām darāt Dieva Vārdu neefektīvu cilvēkiem, caur savām tradīcijām.” Un paskatieties uz tiem “svētajiem priesteriem”, kā viņi tika saukti, bet Jēzus teica: “Jūs esat no sava tēva, velna, un jūs darāt viņa darbus.” Saprotiet, tieši tā Viņš teica.

E-215 Lūk, kad pasaule atradās tādā stāvoklī, Dieva Gars atkal lidinājās pār sēklu, kas bija iepriekšnolemta. Viņš pārvietoja un pārveidoja Savu apsolījumu no Jesajas 9:6; Viņš, Dievs, iemājoja cilvēka miesā, lai izglābtu to haosa laiku. Kad cilvēks tika radīts pēc Dieva tēla, lūk, atnāk Dievs, pravietim paredzot to... Un tā, atcerieties, Vārds... Pravietis paredzēja to, tieši tas pats pravietis, kurš redzēja sātanu šajās pēdējās dienās, saprotiet, ar šo izglītības programmu un visu pārējo, kas viņam ir, ar reliģisko programmu. Tas pats pravietis Jesajas 9:6 saka: “Mums ir dzimis bērns, mums ir dots dēls, un viņa vārds būs: padomdevējs, miera valdnieks, varenais Dievs, mūžīgais Tēvs. Un Viņa valdīšanai nebūs gala.” Un tas Vārds ir Dieva Vārds. Un Gars lidinājās virs šī Vārda, un tas attīstījās jaunavas klēpī. Āmen. “Ir dzimis Dēls,” nevis radīts, bet “dzimis”.

E-216 Sātans atkal un atkal mēģināja to apsmidzināt. Viņš uzveda Viņu augšā un sacīja: “Ja Tu esi Tas, kas pēc Taviem vārdiem Tu esi, tad parādi man šeit kaut kādu dziedināšanu. Parādi man, ka Tu vari to izdarīt. Pārvērt šo maizi un...šos akmeņus par maizi. Paskatīsimies, kā Tu metīsies lejā, jo Raksti saka, ka Tu to izdarīsi.”

E-217 Vai redzat, kā šodien tie reliģiskie ļaunie gari joprojām saka to pašu? “Ja ir tāda Dievišķā dziedināšana, tad šeit guļ brālis Tāds un Tāds, paskatīsimies, kā tu viņu dziedini.”

E-218 Tas pats velns stāvēja pie Jēzus krusta un sacīja: “Ja Tu esi Dieva Dēls, tad nokāp no krusta.”

E-219 Vārds teica, ka Viņš bija Dieva Dēls. Gars pierādīja, ka Viņš bija Dieva Dēls. Jesajas 9:6 bija piepildījies. Un nesen vakarā daudzi no jums dzirdēja radiopārraidē, kā mēs uzskaitījām, šķiet, teju vai sešdesmit Rakstu vietas, kas pierādīja, ka Raksti sacīja, ka tas bija Viņš.

E-220 Ak, sātans mēģināja atkal un atkal, darīja visu iespējamo. Kādu nakti viņš ieraudzīja Viņu aizmigušu kuģa aizmugurē. Un viņš sacīja: “Tūlīt es Viņu iznīcināšu.” Bet Viņš nespēja.

E-221 Viņš mēģināja Viņu kārdināt, lai Viņš izdarītu ko nepareizu, bet viņš nespēja to izdarīt. Kāpēc? Viņš bija apsmidzināts ar iepriekšnolemtības aizsarglīdzekli. Viņus nav iespējams pievilt. Nē, nē. Vārds teica, ka Viņš būs šeit. Āmen. Neviens ļaunais gars Viņam nepatraucēs, un arī nevienam citam Dieva dēlam, kas ir iepriekšnolemts ieņemt savu vietu. Viņš ir apsmidzināts ar aizsarglīdzekli. Sātana inde, konfesionālie doktori viņam vispār nevar pieskarties. Viņš virzās uz priekšu, viņam nekas nepatraucēs, saprotiet. Tam nebija nekādas ietekmes uz Viņu.

E-222 “Nu, es padarīšu Tevi par visas zemes bīskapu. Es valdu pār to. Ja vien Tu pielūgsi mani, nāc, pievienojies manai grupai, es...es padarīšu Tevi par valdnieku. Es paiešu maliņā, ļaušu Tev pacelties.”

E-223 Viņš sacīja: “Atkāpies no Manis, sātan! Ir rakstīts: ‘Tev būs pielūgt Dievu, Vārdu, un tev būs kalpot tikai Viņam.'” Tad kādu dienu...
Es gribētu mazliet pakavēties pie šīs izcilās Personas.

E-224 Bet kādu dienu Gars atkal sāka lidināties pār Viņu, jo bija vēl kāds Vārds, kas bija uzrakstīts par Viņu, kas nāca no Dieva caur pravieti: “Un kā jērs Viņš tika vests uz kaušanu.” Un Gars lidinājās virs Viņa, veda Viņu un aizsūtīja Viņu uz Golgātas krustu. Tur Viņš nomira. Un viss, kas bija teikts par Viņu Viņa nāvē, tika piepildīts, lai atnestu gaismu un dzīvību visai Dieva iepriekšnolemtajai sēklai, kas bija uz zemes. Viņš uztaisīja ceļu, lai to izdarītu. Šī te ir Sēkla, [Brālis Branhams plaukšķina pa Bībeli–Tulk.], Gars atnes dzīvību, pārveidojot Dieva dēlus un meitas no šīs pasaules, kas ir šajā tumšajā haosā, par Dieva dēliem un meitām.

E-225 Neklūpiet uz šī vārda “iepriekšnolemtība”. Es zinu, ka jūs klūpat. Bet, paklausieties, tas nav mans vārds. Tas ir viens no Dieva vārdiem. Ja gribat to izlasīt, izlasiet Efeziešiem 1:5: “Viņš ir iepriekš nolēmis mūs iecelšanai dēlu kārtā caur Jēzu Kristu.” Saprotat?

E-226 Vienkārši ļaujiet man to izlauzt tikai minūti...tikai minūti, lai izlauztu to ārā no jūsu prāta. Skatieties. Tieši tāpat kā jūs sākumā bijāt savā tēvā kā sēklas dīglis... Vai jūs to zinājāt, ikviens no jums? Jūs bijāt arī savā vec-vec-vec-vectēvā, vai jūs to zinājāt?

E-227 Izlasiet vēstuli Ebrejiem, kur mēs ieraugām, ka Levijs samaksāja desmito tiesu, būdams Ābrahāma gurnos, četras paaudzes pirms viņa. Kad Ābrahāms samaksāja savu desmito tiesu Melhisedekam, tas tika ieskaitīts viņa maz-maz-mazdēlam pēc viņa, un tajā laikā viņš bija Ābrahāma gurnos. Te nu tas ir. Saprotat?

E-228 Tu biji sava tēva gurnos, bet tavs tēvs nevarēja būt sadraudzībā ar tevi, kamēr tu netiki pārveidots par miesas ķermenī.

E-229 Mans dēls bija manī. Es...es gribēju dēlu, bet toreiz viņš bija manī. Saprotat? Toreiz viņš bija manī. Bet caur laulību viņš tika pārveidots par tādu cilvēku kā es, un tad viņš kļuva tāds kā es.

E-230 Un tu kļuvi kā tavi vecāki, saprotiet, jo tas bija tevī no paša sākuma. Tātad, ja mēs esam Dieva dēli, Viņa atribūti... Un tu esi sava tēva, nevis savas mātes atribūts; sava tēva. Dīglis ir tēvā. Saprotat? Un, lūk, tava māte bija inkubators, kas iznēsāja tevi, iznēsāja tava tēva sēklu. Saprotat?

E-231 Un zeme, kā miesa, arī ir inkubators, kas iznēsā Dieva sēklu. Saprotiet, pilnīgi precīzi. Nevis pasaule...cik liela ir pasaule, bet gan tas, cik liels ir Dievs, kas to izveidoja. Saprotat? Saprotat?

E-232 Lūk, ja tu esi Dieva dēls un meita, tad tu biji Dievā jau pašā sākumā. Tu esi Viņa atribūts. Ja tu nebiji tur toreiz, tad tu nekad nebiji...tas ir, nekad nebūsi.

E-233 Jo es nevaru dzemdināt no saviem gurniem, lūk, šī vai, lūk, tā cilvēka dēlu; es varu dzemdināt tikai savus dēlus, un tie būs līdzīgi man. Aleluja. Vai jūs saprotat?

E-234 Dēli un meitas bija Dievā pašā sākumā. Tagad paskatieties. Jūs sakāt, ka jums ir mūžīgā dzīvība. Mēs ticam, ka mums ir mūžīgā dzīvība. Nu, ir tikai viena mūžīgās dzīvības forma, un tas ir Dievs. Vienīgais, kas ir mūžīgs, ir Dievs. Tātad, ja tev ir mūžīgā dzīvība, tad tā dzīvība, kas ir tevī, ir bijusi vienmēr, un tu biji Dieva gurnos pat vēl pirms bija pasaule. Un, kad pats Vārds... Jēzus pats tiek saukts par Vārdu, un Jāņa Evaņģēlija 1. nodaļā ir teikts: “Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs. Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū.” Tātad tu biji Jēzus gurnos un kopā ar Viņu devies uz Golgātu. Tu miri kopā ar Viņu un augšāmcēlies kopā ar Viņu. Un šodien mēs sēžam debesīs Viņā, piepildīti ar Viņa Garu, Dieva dēli un meitas. Miruši kopā ar Viņu, augšāmcēlušies kopā ar Viņu. Protams.

E-235 Lūk, tātad...lūk, tagad tu vari būt sadraudzībā ar Viņu. Toreiz tu to nevarēji, jo tu biji tikai Vārds Viņā, sēkla. Bet tagad Viņš ir izpaudis tevi, un tagad Viņš vēlas, lai tu būtu sadraudzībā ar Viņu. Pēc tam Viņš nonāca lejā, kļuva par miesu, lai Viņš varētu būt pilnīgā sadraudzībā ar tevi. Vai redzat šo pilnīgo sadraudzību? Ak vai, šie dziļie Dieva noslēpumi! Cik brīnišķīgi! Saprotiet, Dievs nevarēja būt sadraudzībā Garā, tāpēc Dievs kļuva cilvēks kopā ar mums.

E-236 Jēzus Kristus bija pats Dievs, izpausts, jo Viņš bija Dēls, jo Viņš bija piedzemdēts, bet tā bija tikai telts, kurā Viņš dzīvoja. “Dievu neviens cilvēks nekad nav redzējis, bet Tēva Vienpiedzimušais ir darījis Viņu redzamu.” Dievs uzcēla sev māju, ķermeni, kurā dzīvot, nonāca lejā, lai jūs varētu Viņam pieskarties. Pirmā Timotejam 3:16: “Un patiesi liels ir dievlīdzības noslēpums: Dievs bija parādīts miesā, parādījies eņģeļiem, ticēts, uzņemts debesīs.” Saprotat? Tātad Viņš...

E-237 Tu, būdams miesa, un Viņš, būdams miesa, tad jūs varat būt sadraudzībā, jo Viņš bija Dieva mīlestības atribūts. Dievs ir mīlestība. Vai pareizi? Un Jēzus bija Dieva mīlestības atribūts. Un, kad šis mīlestības atribūts, kas bija pats Dievs, tika darīts redzams, visi Viņam piederošie atribūti nāca pie Viņa: “Visi, ko Tēvs Man ir devis, atnāks pie Manis.” Protams, viņiem bija jābūt iepriekš nolemtiem. Ja tā nebija, tad tevis tur nebūs. Tas arī viss. Protams.

E-238 Tagad mēs varam būt sadraudzībā, un tas ir caur Viņa Vārda bagātībām, kuru daļa esi tu. Tu esi daļa no Vārda, jo Viņš bija Vārds pašā sākumā, tu esi Vārds tagad. Saprotat? Es sludināšu par to šovakar vai svētdien, vai kādā no tām dienām, kad es atbraukšu, par to, kas ir Vārds, saprotiet. Un tā, tu esi daļa no Vārda.

E-239 Paklausieties. Ir viena lieta, ko es nevaru izdarīt. Es nevaru palielīties ar saviem senčiem. Nē, es nāku no briesmīga jucekļa. Mans tēvs bija īrs. Mana māte bija indiāniete, pusindiāniete; viņas māte bija indiāniete, saņēma pensiju. Lūk, viņi visi bija dzērāji, gandrīz visi nomira ar zābakiem kājās, kaujoties, apšaudē un tā tālāk. Ne ar ko no tā es nevaru palielīties, jo mani senči un manas ģimenes koks ir briesmīgs.

E-240 Bet, brāli, ir viena lieta, ar kuru es varu lielīties; es varu lielīties ar savu Kungu Jēzu, kurš mani ir izpircis un ar Savu pārveidojošo spēku iestādīja sēklu, caur iepriekšnolemtību, un es to ieraudzīju. Kura dēls es tagad esmu? Jā. Es varu lielīties ar Viņu. Un es esmu iztērējis trīsdesmit trīs gadus no savas dzīves, lieloties ar Viņu. Ja Viņš saglabās mani vēl trīsdesmit trīs gadus, es centīšos vēl vairāk lielīties ar Viņu. Saprotat? Es varu lielīties ar savu Priekšteci, aleluja, ar Viņu, kas mani izpirka un iestādīja dzīvības sēklu šeit, un ļāva man paskatīties uz šo Vārdu, atsūtīja Savu Garu un teica: “Lūk, kur tas ir. Izsaki to, un tas notiks. Dari to.” Un, ak vai, es varu lielīties ar Viņu! Kā Viņš to izdarīja? Caur mazgāšanu ūdenī ar Vārdu, šķīstīšanās ūdeņiem. Kaut mēs varētu to izskaidrot.

E-241 Patiesi iepriekš nolemtie ticīgie paliks ar Vārdu, jo viņi ir daļa no tā Vārda.

E-242 Ak, klīstošās zvaigznes, cik ilgi jūs klīdīsiet? Jūs, metodisti, baptisti, prezbiteriāņi, nepiederošie, lai kas jūs būtu – klīstošās zvaigznes, no draudzes uz draudzi, no vietas uz vietu un no televīzijas uz televīziju, no vietas uz vietu, kāpēc jūs nenākat? Viņš ilgojas pēc sadraudzības ar tevi. Viņš ilgojas pēc tevis. Viņš vēlas tevi pārveidot, atjaunojot tavu prātu nevis uz kādu draudzi vai konfesiju, bet gan uz Viņa Vārdu, kura daļa tu esi, ja vien tevī ir šī vēlēšanās.
Svētīgi izsalkušie un izslāpušie pēc taisnības, jo tie tiks paēdināti. (Saprotat? Hm-hm.).

E-243 Un Viņš sūtīja Savu pārveidojošo spēku, lai izvestu jūs no tā reliģijas izkropļojuma, kurā jūs atrodaties. Šajā izkropļojuma haosā, kurā mēs atrodamies, Dievs ir atsūtījis Savu pārveidojošo spēku, Savu Vārdu, apstiprinātu, pierādītu, lai izvestu jūs no tā nezināšanas reliģiskā izkropļojuma, kurā jūs staigājat “kaili, akli, nožēlojami un nezināt to”. Aizdomājieties par to, draugi.

E-244 Ziniet, Dievs atsūtīja Savu pārveidojošo spēku, lai piepildītu Savu Vārdu, un pilnībā pārveidoja Sāras un Ābrahāma ķermeni, pārveidoja vecu vīrieti un vecu sievieti, jo Viņš apsolīja, ka Viņš to izdarīs.

E-245 Un to, ko Dievs apsola darīt, to Viņš izdarīs. Nav nekā, jebkā... Neviena izkropļota lieta, Dievs neko nevar izdarīt ar to. Bet Savu Vārdu Viņš turēs, un Viņš sūtīs Savu Garu! “Es, Tas Kungs, esmu to iestādījis. Es laistīšu to dienu un nakti, lai neviens neizrautu to no Manām rokām.” Tā saka Bībele.

E-246 Ak, klīstošās zvaigznes, jūs, kuru sirdīs ir tā vēlēšanās! Jums tā noteikti ir, citādāk jūs nesēdētu šeit šajā rītā. Un jūs nebūtu tajās draudzēs un auditorijās, un tur, kur jūs esat, pa visu valsti, ja kaut kas nebūtu jūs tur aizvedis. Kāda persona runāja ar jums. Neejiet nekur tālāk. Ir mazgāšana ar ūdeni caur Vārdu, kas padarīs jūs baltus kā sniegs. Ak, Dieva dēli, paklausieties! Nepalieciet tajā izkropļojumā. Izejiet no tā. Ābrahāms ticēja Dievam un sauca visu, kas bija pretrunā...

E-247 Jūs sakāt: “No kā es dzīvošu? Kā es darīšu to?” Tā ir Dieva darīšana. “Ko es darīšu? Mani biedri mani atraidīs.”

E-248 Dievs teica: “Kas atstās savu tēvu, māti, sievu, vīru, ģimenes, mājas, tiem Es došu ģimenes un mājas, Es došu viņiem tēvus un mātes, un brāļus, un māsas šajā pasaulē un mūžīgo dzīvību nākamajā pasaulē.” Tas ir apsolījums, draugs. Tas... Ak, tas ir jāaplaista! Ikviens apsolījums, ko dod Dievs, piepildās. Katra Dieva sēkla ir apsolījums.

E-249 Un, māsa, pārstāj apgriezt tos matus, jo tā ir neierasta lieta Dieva priekšā. Pārstāj valkāt tās drēbes, Viņam tā ir negantība!

E-250 Jūs, brāļi, jūs, vīri, beidziet ņemties ar tām konfesijām, darot tādas lietas un atļaujot savām sievām darīt tādas lietas. Tas kristiešiem nav piedienīgi.

E-251 Atgriezieties atpakaļ pie Vārda! Paņemiet šo Vārdu, tas augs. Tas noteikti augs. Dieva pārveidojošais spēks, kas izaudzēja to sākumā, Viņš tagad ir Savā atpakaļceļā, atkal nogādā to atpakaļ. Viņš atkal atgriežas uz turieni, kur tas bija.

E-252 Enohs tika pārnests no nāves ar Dieva pārveidojošo spēku. Kādēļ Dievs to izdarīja? Lai parādītu līdzību par gaidāmo draudzes aizraušanu. Jā. Tas pats notika ar Eliju.

E-253 Jēzus ķermenis tika atdzīvināts pēc tam, kad tas bija miris. Un Jēzus ķermenis kapā tika atdzīvināts ar Dieva Vārdu, un no miruša, auksta tēla tas tika pārveidots par augšāmceltu, pagodinātu Dieva Dēlu. Jo pravietis Psalmos 16:10 (ja jūs gribat to pierakstīt, 16:10) sacīja: “Es neatstāšu Viņa dvēseli ellē un tāpat Es neļaušu Savam Svētajam redzēt trūdēšanu.” Ak, Dievs!

E-254 Šim Vārdam ir jāpiepildās, tas ir Dieva Vārds! Iestādi Viņu savā sirdī, ja tu gribi aiziet aizraušanā. Ja jūs gribat būt neviltoti kristieši, ielieciet šo Vārdu... Kā, manuprāt, Dievs sacīja Ecēhiēlam: “Paņem šo rakstu rulli un apēd to,” lai pravietis un Vārds kļūtu par vienu un to pašu. Un katram apsolījumam, kas ir tur, ir jāizpaužas, jo tā ir Dieva oriģinālā sēkla. Neļaujiet kaut kādam tur izglītotam teologam to no jums izsūknēt. Neļaujiet viņam jūs apsmidzināt ar to miesīgo zinātni un zināšanām, un izglītību. Ticiet Dievam!

E-255 Ābrahāms nepieņēma viņa laika zinātniskos pētījumus, sakot: “Es esmu pārāk vecs, lai man būtu bērns, es esmu aizgājis pārāk tālu. Es esmu izdarījis to, šito un to.” Bet visu, kas bija pretrunā Dieva Vārdam, viņš sauca par neesošu. Un viņš nešaubījās par Dieva apsolījumu neticībā, bet bija stingrs, Dievam godu dodams. Viņš zināja, ka Dievs ir spējīgs piepildīt to, ko Viņš bija apsolījis.

E-256 Ak, klīstošie dēli, kurus ir deformējuši šīs zemes ložņaugi! Klīstošās māsas, kuras ir piesaistījušas šīs pasaulīgās vietas un modes! Un, dārgā māsa, varbūt tu uzskati mani par vecu īgņu, bet vienā no šīm dienām, kad tu satiksies ar to, ar ko nesen satikās Florence Šakarjana (arī viņa sēdēja šajā telpā, šajā vietā, kā tu zini), kad tu sastapsies ar to, tu sapratīsi, ka nevis man, bet šim Vārdam ir taisnība. Turieties tālāk no tām frizētavām, no tiem modes veikaliem. Turieties tālāk no tām lietām.

E-257 Teiksiet: “Kāpēc tu nemāci viņiem tās varenās lietas, kā būt tādiem?” Vienkārši sāciet ar ābeci, un tad mēs pāriesim uz algebru. Saprotat? Vienkārši sāciet mācīties “kas ir jūsu prātīgā kalpošana”.
Es jums lieku pie sirds, brāļi, Dieva žēlsirdības vārdā nodot sevi pašus par dzīvu, svētu Dievam patīkamu upuri, tā lai ir jūsu saprātīgā kalpošana.

E-258 Vienkārši dariet “savu saprātīgo kalpošanu”, Dievs parūpēsies par visu pārējo; saprotiet, vienkārši izspriest tās lietas, ko jūs paši varat izspriest, un darīt. Vai tas nav... Vai tas nav nesaprātīgi sievietei izģērbties un iziet šeit uz ielas, un uzvesties tādā veidā, kaut arī Bībele to nosoda? Vai tas nav nesaprātīgi vīrietim iesaistīties tādās dogmās, kādas mums ir šodien, un visās šajās muļķībās, un visās tajās semināru muļķībās, un tamlīdzīgās lietās, lai gan tas ir pilnīgā pretrunā Dieva Vārdam? Saprotat?

E-259 Jesajas lūpas...viņš bija tikai parasts cilvēks ar nešķīstām lūpām. Viņš teica: “Kungs, es esmu starp nešķīstiem ļaudīm, un man ir nešķīstas lūpas. Bēdas man, jo es esmu redzējis Dievu.” Un kāds eņģelis nonāca, paņēma uguni, svēto uguni no Dieva altāra, un pārveidoja viņa lūpas; no klaiņojoša cilvēka lūpām par pravieša lūpām ar TĀ SAKA TAS KUNGS. Dieva pārveidojošais spēks!

E-260 Simts divdesmit zvejnieki un...un sievietes, purpura pārdevējas, un pārējie sapulcējās kādā augšistabā un aizvēra durvis; daži no viņiem bija tik neizglītoti, ka pat nemācēja uzrakstīt savu vārdu. Dievs pārveidoja viņus no zvejniekiem par cilvēku zvejniekiem; no ielas vīriešiem un sievietēm par nemirstīgiem Dieva svētajiem. Dieva pārveidojošais spēks!

E-261 Pāvils, kādas vietējās draudzes loceklis, prezbiteriānis, metodists, baptists, pentakosts vai vēl kaut kas; viņš devās ceļā ar savu lielo pretošanās garu sevī, uzskatot, ka viņš zina vairāk nekā visi pārējie. Viņš bija uzaudzis pie Gamaliēla, viena no labākajiem skolotājiem tajā zemē. Kas notika, kad viņš bija ceļā uz Damasku, lai sagūstītu kaut kādu cilvēku grupu, kas ticēja Dieva Vārdam? Ceļā uz turieni viņš tika notriekts pie zemes, un viņš izdzirdēja vēstījumu. Un tas pārveidoja viņu no draudzes locekļa un baznīcas apmeklētāja par Dieva pravieti, kurš uzrakstīja Dieva Vārdu Jaunajā Derībā. No draudzes locekļa viņš kļuva par svēto!

E-262 Ak, klīstošā zvaigzne; apstāsimies. Klīstošais dēls, klīstošā sēkla, kas dodas no vienas vietas uz citu šajā izkropļojumā; atgriezieties šajā rītā, bērniņi. Lūdzu, ieklausieties manī kā...kā cilvēkā, kas cenšas stāvēt starp dzīvajiem un mirušajiem.

E-263 Pa visu valsti, kur skan šī translācija, ja jūs joprojām esat pieslēgušies, jūs, kas esat ieklīduši tajā vietā, lūdzu, vēl brītiņu pasēdiet. Es zinu, ka šeit, Tūsonā, ir vēls...tas ir, lūdzu piedošu, Fīniksā, ir bez divdesmit divpadsmit. Un es esmu noturējis šos cilvēkus šeit visu rītu. Es esmu atturējis jūs no darba un citām lietām. Bet paklausies, dārgais draugs, tu vari būt prom no Dieva uz visiem laikiem. Lūdzu, atgriezies atpakaļ šajā rītā. Labi? Tur ir vieta pie tā Avota.
Kādā silītē pirms daudziem gadiem, zinu, ka tas notika,
Kāds mazulis tur piedzima un cilvēkus no grēka izglāba.
Jānis pie upes Viņu redzēja, to Jēru mūžīgo,
Ak, Kristu, kuru krustā sita Golgātā.
Ak, es mīlu to Vīru no Galilejas,
Jo Viņš tik daudz manā labā darījis.
Viņš visus manus grēkus piedevis un Svēto Garu iedevis.
Ak, es mīlu to Vīru no Galilejas.
Reiz muitnieks templī iegāja, jo palūgties viņš gribēja,
“Kungs, esi žēlīgs,” iesaucās.
Viņam visus grēkus piedeva un dziļu mieru iedeva,
Tas bija Vīrs no Galilejas, kas to paveica. (Pareizi.)
Kroplais staigāt uzsāka, un mēmais runāt iesāka,
Tas spēks uz jūras mīlestībā skanēja;
Aklais redzi atguva, un es zinu, ka to paveica
Tik žēlastība, ko tas Vīrs no Galilejas dāvāja.

E-264 Salīdziniet to ar kalpošanu šodien.
Tai sievietei pie akas Viņš visus grēkus pateica,
Ka pieci vīri tai bija bijuši.
Visus viņas grēkus piedeva un dziļu mieru iedeva,
Tā iesaucās: “Nāciet, tas ir tas Vīrs no Galilejas!”

E-265 Sieviete, Viņš var izdarīt to pašu. Viņš ir izlasījis tavu sirdi šajā rītā. Vīrieti, Viņš ir izlasījis tavu sirdi. Ak, muitnieks, palūgsim!
Ak, es mīlu to Vīru no Galilejas,
Jo Viņš tik daudz manā labā darījis.
Viņš visus manus grēkus piedevis un Svēto Garu iedevis.
Ak, es mīlu to Vīru no Galilejas.

E-266 Vai tad jūs negribat mīlēt Viņu līdz ar mani šajā rītā? Ak, ietiepīgais, klīstošais grēciniek, šeit vai kur nu tu varbūt atrodies, vai šajā rītā tu pieņemsi manu Kungu? Viņš ir Vārds, un Vārds ir atnests tev. Vai tad tu nepieņemsi Viņu šajā rītā? Vienkārši pacel savas rokas vai piecelies kājās, vai kaut kā tā, un lūdz, saki: “Es gribu pieņemt Viņu tieši tagad. Brāli, es gribu. Es tieši tagad gribu Viņu pieņemt.” Lūdzu, piecelieties kājās, jebkurš, kas vēlas, lai palūgtu, un sakiet: “Es esmu...” tas ir, lai par viņu palūgtu, “es esmu grēcinieks. Es vēlos...” Lai Dievs tevi svētī, ser! Vēl kāds? Tagad visi lūdzieties, tikai brītiņu.
Kādā silītē pirms daudziem gadiem (tā bija haosā, jūs zināt, pasaule), zinu, ka tas notika,
Kāds mazulis tur piedzima un cilvēkus no grēka izglāba.
Jānis pie upes Viņu redzēja, to Jēru mūžīgo (tāds pats šodien),
Ak, Kristu, kuru krustā sita Golgātā.

E-267 Vai jūs neiemīlēsiet Viņu šodien no visas sirds, lai jūs varētu iziet no tā pasaulīgā stāvokļa, kurā jūs atrodaties! Jūs, sievietes, jūs, vīrieši, ak, kāpēc jūs visu šo laiku šeit sēdējāt? Tas parāda, ka dziļi jūsos kaut kas ir, tur ir kaut kas, kas ir izsalcis un izslāpis. Jūs taču nebūtu sēdējuši šeit šīs divas vai trīs stundas, sēdēdami šādā ēkā; tur kaut kas ir. Vai tad jūs neieklausīsieties tajā šodien? Lai tās modes un zinātne, un visas pasaules lietas aiziet no jūsu prāta tieši tagad, dārgo brāli vai dārgā māsa.
Draudzes apvienojas, lielās valstis šķeļas, Israēls mostas,
Tās zīmes, ko redzēja pravieši;
Pagānu Dienas ir skaitītas, tautas, šausmu pārņemtas,
Ak, atgriezieties, izklīdušie, pie savējiem.
Izpirkšanas diena ir tuvu jau,
Cilvēku sirdis dreb bailēs;
Ar Dieva Garu piepildīts esi, lai lukturis tavs apgriezts un tīrs,
Lai skats tev uz augšu! Izpirkšana ir tuvu jau.
Viltus pravieši melo, Dieva patiesību tie noliedz,
Ka Jēzus Kristus ir mūsu Dievs.

E-268 Lūk, tā ir taisnība. Jūs to zināt, mēs visi zinām, kādā dienā mēs dzīvojam. Bet Viņš teica:
Kaut kad vakara laikā atnāks Gaisma,
Lai ceļu uz godību noteikti atrastu tu.

E-269 Tā ir tā diena, kurā mēs dzīvojam tieši tagad. Tā gaisma atspīdēs tieši pašā vakarā, kad iestājas tumsa, krēslas laiks, vakara zvaigzne.
Krēslas un vakara zvaigzne,
Un pēc tam iestājas tumsa!
Lai nav nekādu skumju atvadu,
Kad es tajā laivā iekāpšu.
Jo laikam, telpai robežas nav noteiktas,
Un tālu aiznest plūdi mani var.
Bet sejā gribu redzēt Pavadoni savu,
Kad robežu to šķērsošu.
Nestāstiet man ar skumjiem skaitļiem,
Ka dzīve ir tikai sapnis tukšs!
Un ka dvēsele mirusi ir un miegā,
Un nekas nav tāds, kā izskatās.
Jā, dzīve ir reāla! Un dzīvē ir jēga!
Un ne jau kaps ir tās galamērķis.
No pīšļiem tu nācis, pīšļos tu aizej,
Tas nebija teikts par dvēseli.
Izcilu cilvēku dzīves mums stāsta,
Ka arī mūsu dzīves var diženas būt.
Lai aizejot mums aiz muguras paliktu
Pēdu nospiedumi laika smiltīs.
Pēdas, ko varbūt ieraudzīs kāds,
Kas plašajā dzīves jūrā tiek mētāts.
Kāds atstāts, nelaimē nokļuvis brālis,
Tās redzot, atkal drosmīgi celsies kā senāk.
Tad stāvēsim un darīsim
No visas sirds grūtību un bēdu priekšā;
Un nebūsim kā dumji lopi, kurus vajag dzīt,
Bet varoņi jebkuras cīņas priekšā!

E-270 Dārgais Dievs, viņi ir Tavi. Es redzēju, kā divi vīrieši piecēlās kājās, Tēvs. Es lūdzu, Dievs, lai Tu tagad viņus paņem. Viņi vēlas būt Tavi dēli. Viņi ir pamodušies no neziņas dzīves, ko viņi ir dzīvojuši, un tagad viņi vēlas tikt atsvaidzināti, atjaunoti ar Svētā Gara kristību uz tās sēklas, kas šajā dienā ir iestādīta viņu sirdīs. Mūžīgais Dievs, visu lietu Radītāj, kas izveidoji Savu Vārdu, es ticu, ka Tu zināji, ka šie vīri izdarīs to šajā rītā. Es lūdzu, Kungs, lai Tu aplaisti šo Vārdu dienu un nakti un nekad neļauj sātanam izraut to no Tavām rokām. Lai tas ir koks, kas reizēm...Dieva paradīzē, kad tas viss atkal atgriezīsies, jo Tavs Vārds nevar zust, tas atkal būs, jo šī pasaule...

E-271 Un tajā pasaulē, kas nāks, šāda veida civilizācijas nebūs. Tur nebūs nekādu automašīnu vai nekā, ko ir uztaisījusi zinātne. Tajā pasaulē, kurai ir jānāk, šādu lietu nebūs. Bet tā būs pēc Dieva parauga izveidotā civilizācija, kuru Viņš izveidos tajā godības pilnajā valstībā. Jo šajā civilizācijā ir slimības, nāve, bēdas, kapi un vajadzības. Bet tajā Valstībā, kurai ir jānāk, nebūs ne nāves, ne bēdu, ne slimību, ne vecuma. Ak, Dievs, tur, Tavā civilizācijā, viss būs jauns.

E-272 Dievs, pārveido mūs šodien ar Tavu spēku, atjaunojot mūsu prātu, lai no šīs pasaules nepilnīgajiem elementiem mēs pievērstos Dieva Vārdam. Un lai mēs tiekam atjaunoti ar pārveidojošo Dieva Spēku uz tās sēklas, kas ir mūsu sirdī, kā mēs ticam, par radībām, kas tiek sauktas par Dieva dēliem un meitām. Tā ir mana lūgšana Tev, Tēvs, par cilvēkiem Jēzus Vārdā. Āmen.

E-273 Tagad es vēršos pie tiem, kas dzird translāciju, lai kur jūs atrastos, es vēlos, lai jūs pieņemtu tur Kristu kā savu Glābēju un tiktu piepildīti ar Viņa Garu. Tie vārdi, kas tika pateikti šajā rītā, lai tie iekrīt jūsu sirdīs. Un lai jūs tur pieņemat Jēzu. Un pavērojiet savu dzīvi, un jūs redzēsiet, kāda būs jūsu dzīve pēc tam. Un paņemiet šo domājoša cilvēka Filtru. Kad jūs redzat, ka darāt kaut ko, kas ir pretrunā šim Vārdam, nekavējoties ejiet no tā prom. Saprotat? Jo ir Filtrs, kas neļauj nāvei tikt pie jums – tas ir Dieva Vārds. Viņa Vārdi ir dzīvība, un tie pasargās jūs no nāves.

E-274 Es vēršos pie cilvēkiem, kas atrodas šeit auditorijā, es esmu noturējis jūs šeit ilgu laiku. Es pateicos jums par jūsu klātbūtni. Es lūdzu, lai Dievs nekad neļautu tai sēklai nomirt. Es ceru, ka jūs nedomājat, ka es stāvu šeit un saku šīs lietas, lai kaut kā izceltos. Es saku to mīlestības dēļ, un es apzinos, ka tikai esot mirstīgajam, kāds es esmu šobrīd, tas ir vienīgais laiks, kad man būs iespēja sludināt cilvēkiem. Un es mīlu Jēzu Kristu. Viņš ir mans Glābējs. Un atcerieties, ja nebūtu Viņa, es būtu tur ārā uz ielas. Es būtu tur ārā, visi mani vecāki, visi mani tuvinieki bija grēcinieki. Bet Dievs ar Savu pārveidojošo Spēku... Es zinu, ka tas padarīja mani par citādāku radījumu. Un es varu...es varu ieteikt to jums, ka tas ir labs. Un tas pasargās jūs grūtos brīžos. Pat tad, kad pie jūsu durvīm stāvēs nāve, jums nebūs bail. “Nekas nevar šķirt mūs no Dieva mīlestības, kas ir Kristū.” Lai Dievs svētī katru no jums un dāvā jums mūžīgo dzīvību.

E-275 Cik daudz šeit ir tādu, kuriem nav tās Dieva sēklas, Svētā Gara kristības? Vienkārši paceliet savu roku, sakiet: “Atceries mani, brāli Branham, lai es saņemtu Svēto Garu.” Lūk, pieņemiet Vārdu savā...savā sirdī un ticiet tam. Lūk, ja tu... Tu vari paskatīties uz sevi. Uzkāp augšā un paskaties spogulī, un tu ieraudzīsi, kur tu esi. Saprotiet, jūs varat zināt.

E-276 Jūs teiksiet: “Nu, es nepacēlu roku, jo es ticu, ka man ir.”

E-277 Paskaties uz sevi spogulī, tad tu redzēsi, kāda veida gars tevi maldina, saprotiet. Maldinoša domāšana! “Ir ceļš, kas cilvēkam šķiet pareizs, bet tā gals ir nāves ceļi.” Vai tā ir taisnība?
Tur pie krusta, kur mans Glābējs mira,
Tur brīvību no grēka ar asarām meklēju.
Tur manai sirdij tika Asinis uzziestas;
Slava...

E-278 Tagad uz brītiņu vienkārši aizveriet savas acis un vienkārši dziediet to Viņam. Vienkārši pacelsim savas rokas.
Slava Viņa Vārdam! (Viņa dārgajam Vārdam!)
Slava Viņa Vārdam!
Tur manai sirdij tika Asinis uzziestas;
Slava Viņa...

E-279 Es gribu, lai jūs, kristieši, kuri esat glābti, paspiežat viens otram roku.
Tik brīnišķi esmu es izglābts no grēka,
Jēzu, tik saldi manī mājo tu.
Tur pie krusta, kur Viņš mani ieveda;
Slava Viņa Vārdam!
Slava Viņa Vārdam! (Viņa dārgajam Vārdam!)
Slava Viņa Vārdam!
Tur manai sirdij tika Asinis uzziestas;
Slava Viņa Vārdam!

E-280 Jūs zināt, ka Asinīs ir dzīvības dīglis. Tas ir tiem, kas Viņu nepazīst.
Ak, nāc pie tā Avota, kas ir tik bagātīgs un salds,
Noliec pie Glābēja kājām nabaga dvēseli savu.
Iegrimsti tur šodien un kļūsti pilnīgs un balts;
Slava Viņa Vārdam!
Ak, slava...
Tagad nolieksim mūsu galvas, kad dziedāsim to.
Slava Viņa Vārdam!
Tur manai sirdij tika Asinis uzziestas;
Slava Viņa Vārdam!

E-281 Vai jūs Viņu mīlat? [Sanāksme saka: “Āmen.”–Tulk.] Pāvils teica: “Es dziedāšu Garā. Es pielūgšu Garā.” Nodziedāsim to atkal patiešām maigi, ar paceltām rokām.

E-282 Ziniet, problēma ir tajā, ka mēs, pentakostu ļaudis, mēs esam pazaudējuši mūsu prieku, esam pazaudējuši mūsu emocijas. Kā nesen teica Billijs Grēms: “Tie sludinātāji ar apkaklītēm dodas uz dienvidiem, plaukšķina plaukstas un dauza un slampā ar kājām pa zemi, viņiem bija kaut kas, par ko viņi priecājās.” Nu, jā, arī man ir kaut kas, par ko es priecājos. Saprotat? Saprotat? Jā. Jā, mēs esam zaudējuši mūsu emocijas.

E-283 Tagad vienkārši pacelsim savas rokas. Neuztraucieties par tām asarām, tās it nemaz nekaitē, ziniet. Tas nekaitē. “Kas izies sēt ar asarām, tas noteikti atgriezīsies, nesdams dārgus kūlīšus.” Ļoti labi.
Slava Viņa Vārdam! (Dārgajam Vārdam!)
Slava Viņa Vārdam!
Tur manai sirdij tika Asinis uzziestas;
Slava Viņa Vārdam!
Slava Viņa... (Ak, Dievs! Slava Dievam!)
Slava Viņa Vārdam!
Ieroc to sēklu, Kungs, tajā sirdī!
...manai sirdij tika Asinis uzziestas;
Slava Viņa Vārdam!

Наверх

Up