Картинка цитаты
Vai jūs kādreiz esat piecēlušies no rīta un manījuši rasu, kura nonāk no debesīm un atsvaidzina zemi? Kā viņa to atsvaidzina? Kad tā ir mierā. Rasa nenonāk dienas laikā. Rasa nonāk nakts laikā, kad viss ir mierā. Šī rasa nevar nonākt uz tevis, mans brāli, kad tu ķildojies un strīdies, un uztraucies par tām lietām, kas ir šeit, uz šīs zemes.
Nošķiries vienatnē ar Dievu un ļauj, lai žēlastības rasas pilieni nokrīt uz tevis klusumā. “Dārgas atmiņas, tajās es kavējos, kā tās piepilda dvēseli manu; pusnakts klusumā noslēpumi atklājas.” Kad Dievam izdodas ievest Savu ticīgo tur, kur priekškari visapkārt viņam aizveras vienatnē ar Viņu, Viņš atnes lejup no debesīm atsvaidzinājumu, kuru neviens...jeb nav pilnīgi nekāda veida to uzzināt, to zina tikai tas, kurš tur atrodas.

Vai kādreiz esat izgājuši ārā no rīta, kad ir jūtams tas patiešām svaigais vēsums? Dievs ir atsvaidzinājis Savu zemi. Aromāts, vai esat kādreiz bijuši rožu dārzā? Dienvidos, manā apkaimē, ir daudz sausseržu. Dienas karstumā sausserdis stipri nesmaržo, bet agri no rīta, kad viss gaiss ir attīrījies, tad šis sausseržu aromāts... Kad cilvēks ārpusē strīdas, cīnās, uzvelkas, tad no tāda evaņģēlija nekāda liela aromāta nebūs, bet lai tikai viņš kādreiz paliek viens Dieva klusumā.
Katram vīram, kas iznāk pie kanceles, no sākuma vajadzētu pabūt vienatnē. Tad parādās augļi, tas atnes savus augļus. Ikviens cilvēks, kas uzkavējas Dieva Klātbūtnē, šajā īpašajā slepenajā vietā, noslēpies, atnesīs taisnīguma, miera, mīlestības, prieka, ilgpacietības, žēlsirdības, lēnprātības, pacietības augļus. Neuztraucieties par tām pārējām lietām. Dabūjiet to savā dzīvē, bet jūs nekad to nedabūsiet, kamēr nenoslēpsieties pie Dieva tajā dēlu iecelšanas zemē.

Viljams Branhams, svētruna “Apslēpta Dzīve”
https://branham.lv/sermons/55-1006A
Up